Nullkulu

Nullkulu

mida teha eestis?

Mida teha Eestis: Rikkalikud ja põhjalikud ülevaated

Meil on hea meel jagada teiega rikkalikke ja põhjalikke ülevaateid, mis aitavad teil leida parimaid viise, kuidas Eestis oma vaba aega veeta. Olgu teie huvid toit, kultuur, seiklused või ajalugu, pakume teile ulatuslikke juhiseid, kuidas oma Eesti külastus täielikult ära kasutada.

Looduskaunid paigad

Eestil on palju ilusat loodust, mis võrgutab ükskõik millist külastajat. Igal aastaajal on midagi, mis pakub üllatavat võlu. Kui otsite vaikusehetki, looduskaunistusi või seiklusi, siis Eesti metsade, järvede ja merede kaunid vaated pakuvad teile võimalusi võrreldamatuks looduskogemuseks.

Kui soovite imetleda maalilisi vaateid Eesti loodusest, siis peaksite kindlasti võtma ette matka Eesti Natura 2000 alale, näiteks Soomaa rahvuspark, Matsalu looduskaitseala või Otepää looduspark.

Eesti toitlaud

Eesti tuntakse toitlustusturul üha enam. Tegemist on kodumaise, kohaliku toorainele rõhkuva köögiga, kus kohalikud toiduained on põhitooraineks. Menüüs leidub nii mereande, mett, marju, seeneid, kui ka mahe- ja lambaliha.

Kui armastate kohalikke maitseid, siis tasub kindlasti külastada Eesti restorane, kus on pakutud traditsioonilisi roogasid, kui ka loomingulisi toiduelamusi. Oma pealinna ühiselamute, rikkaliku köögi ja kohviku kultuuri poolest tuntud Tallinn on kahtlemata Eesti toitlustusturul lipulaev.

Kultuurirenessanss

Eesti pakub külastajatele üle 500 kultuurisündmuse igal aastal. Kui armastate muusikat, siis kindlasti külastage vabaõhu konkerte või festivalidel nagu Jazzkaar, Viljandi Folk või Tallinna vanalinna päevad.

Kui olete huvitatud ajaloost ja arhitektuurist, tasub külastada Tallinna vanalinnu, mis on UNESCO maailmapärandi nimekirjas. Teine võimalus on külastada Pärnus asuvaid ajaloolisi hooneid ja kuurorte.

Seikluste rikkalik maailm

Eestis on põnevaid seiklusi kõigile. Suurepäraste parimate pakkuja hulka kuuluvad kajakitamine, kanuusõit, matkamine, ronimine, suusatamine ja kelgutamine. Kui otsite intensiivseid elamusi, siis soovitatakse visiidi ajal ära külastada Näidis-mandalas.

Kokkuvõtteks

Eesti huvides on pakkuda külastajatele suurt hulka võimalusi. Looduskaunid kohad, rikkalik toidulaud, kultuur ja ajalugu ning seikluslikud tegevused pakuvad külastajatele võimalust Eestist endale parim elamus leida. Seega tasub kindlasti Eestit külastada, kuna mida rohkem Eestit avastada, seda enam avastada jääb.