Nullkulu

Nullkulu

mida teha düsseldorfis?

Mida teha Düsseldorfis: Kuhu minna, mida näha ja kuidas aega veeta

Düsseldorf on Saksamaa linn, mis võib olla väga huvitav ja põnev koht igale reisijale. Linn asub Ruhri jõe ääres Nordrhein-Westfaleni osariigis ja on tuntud oma suurepärase arhitektuuri, rikkaliku kultuuri ja kaubanduskeskuste poolest. Selles artiklis räägime sellest, mida teha Düsseldorfis, millised on parimad vaatamisväärsused ja kuidas veeta aega selle suurepärase linna kultuuri nautides.

Alustades avastusrännakuga Düsseldorfis, võiks esimene peatus olla Altstadt. Seda piirkonda tuntakse ka kui vanalinn, kus on palju ilusaid vanu hooneid, armsaid kohvikuid ning hubaseid väikesi restorane. Jalutage mööda kitsaid tänavaid, nautige vanade hoonete arhitektuuri ning kui vajate lõõgastust, siis minge mõnda kohvikusse, et maitsa kuulsaid Düsseldorf’i õllesid.

Järgmine peatus võiks olla Rheinturm. See on 240-meetrine torn, mis pakub suurepäraseid vaateid linnale. Kui soovite näha linna ilu ja hiilgust kõrgusest ja kogeda adrenaliini, siis on see kindlasti koht, mida külastada. Vaated on tõeliselt hingematvad ning kindlasti jätavad teile meeldejääva mulje Düsseldorfist.

Kolmas koht, mida külastada, on Königsalle. See on üks Düsseldorf’i kõige tuntumaid kaubanduskeskusi maailmas. Kui otsite disainikaupu, siis on see õige koht, kus käia. Lisaks leiate ka palju kohvikuid, restorane ning galeriisid. Kui olete moe austaja, siis kindlasti naudite Königsalle külastamist.

Neljas koht, mida võite külastada, on Kunst Palast. See on tuntud kunstimuuseum ja kultuurikeskus, kus saate nautida mitmeid erinevaid etendusi, näitusi, kontserte jne. Muuseumis on palju erinevaid teoseid, sealhulgas vanaaegseid maale, skulptuure, fotograafia jne. Kunst Palast on üks Düsseldorf’i kultuuri sümbolitest ning kindlasti väärib külastamist.

Kui tervis ja heaolu on teie jaoks tähtis, siis peaks viies koht, mida külastada, olema Aquarena. See on suur spordi- ja vaba aja keskus, kus on palju basseine, saunu, jõusaale ning muud meelelahutuslikku tegevust. Aquarena on üks kõige populaarsemaid kohti linnaelanike seas ning seda soovitatakse kindlasti ka turistidele.

Kuuendana soovitaksin külastada Benrathi lossi ja parki. See on Düsseldorf’i kuulus loss ja park, mis on tuntud oma ilusate väljade, järvede ja aianduse poolest. Lossi külastamine on nagu minevikus rändamine, mis pakub palju rikkalikku kultuurilist ja ajaloolist tausta. Lossis on ka palju erinevaid ekspositsioone, mis räägivad linna ajaloost.

Seitsmendana soovitaksin külastada Düsseldorfi lennunduse ajaloo muuseumi. Selles muuseumis on palju erinevaid lennundusseadmeid ja lennundusajaloo artefakte, mille abil saate teada, kuidas lennundus on arenenud ajaloo jooksul. Muuseumi külastamine on tõeline kogemus, mis annab palju uut ja huvitavat meie maailma kohta.

Lõpuks soovitaksin külastada veel üht kohta – Carlsplatz. See on tuntud toiduturg, mis asub kesklinnas. Siin saate nautida paljusid erinevaid kohalikke roogasid ja maitseid, mida pakuvad kohalikud söögikohad ja turukauplejad. Samuti saate leida palju kohalikke käsitöö- ja toidukaupasid, mida on hea endale meenutuseks osta.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Düsseldorf on tõeline pärliks, mida kindlasti tuleks külastada. Linnas on palju erinevaid kohti, kus saab nautida kultuuri, ajaloolisi vaatamisväärsusi ja meelelahutust. Meie artiklis oleme maininud vaid mõnda peamist kohta, mida kindlasti tasub külastada, kuid tegelikult on linnal palju rohkem pakkuda. Seega, kui otsite vahvat ja huvitavat kohta, kus veeta oma puhkus, siis Düsseldorf on just see õige koht.

Veel.