Nullkulu

Nullkulu

mida teha dubrovnikus?

Mida teha Dubrovnikus?

Dubrovnik on imeline linn, mis pakub lugematuid ajaloolisi vaatamisväärsusi ja kauni mereäärse atmosfääri. Siin on mõned parimad asjad, mida saad Dubrovnikus teha.

Külasta vanalinna
Dubrovniku vanalinn on suurepärane koht, kus saab jalutada mööda ajaloolisi tänavaid ja nautida vaateid linna võimsatele müüridele. Siin saad kasutada võimalust, et külastada kuulsat Stradunit, which runs through the heart of the old town. Samuti on siin palju ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu näiteks Rector’s Palace, Franciscaani klooster ja Dubrovniku katedraal.

Mine kaablirongiga Mount Srd juurde
Dubrovnikist Mount Srd’le viiva köistee võid sõita ka kaablirongiga, mis pakub maalilisi vaateid linnale ja rannikule. Ülaosas saate külastada Fort Imperiaali, mis on kahe töörõnga ja kahe bastioniga linnuse fortifikatsioon, mis asub linna kuulsate müüride kohal. Siin on võimalik nautida suurepärast vaadet merele ja kaunist linnapildile.

Mine rannale
Dubrovnik pakub laias valikus ilusaid randu, mis sobivad nii päevitamiseks kui ka suplemiseks. Banje Beach on kõige populaarsem ja pakub vaateid vanalinnale. Samuti võid külastada Copacabana beachi, mis on üks suuremaid randu Dubrovnikus.

Külasta saari
Dubrovnik pakub ka palju saari, mille hulka kuuluvad Lopud, Sipan ja Kolocep. Igal saarel on oma unikaalsed omadused, kuid kõik pakuvad suurepäraseid vaateid kristallselgele merele. Lopud, näiteks, on kuulus oma suurepäraste randade poolest ja sobib ideaalselt päevaseks väljasõiduks.

Naudi kohalikku toitu ja jooke
Dubrovnik pakub laias valikus söögikohti, mis pakuvad kohalikke maitseid. Kindlasti proovi siinseid mereande, nagu näiteks kalmaari, krevette ja merekarpe. Lisaks on Dubrovnik kuulus oma kohaliku veini poolest, nagu näiteks Plavac Mali ja Dingac.

Koge Dubrovniku ööelu
Dubrovnik pakub laias valikus baare ja ööklubisid, mis sobivad ideaalselt öise linnaelu nautimiseks. Peo tegemiseks võid külastada linna kuulsat lokaali Buza Bar, mis asub kõrge kaljuserva serval, jättes mulje, nagu joote mere kohal.

Lõpetuseks
Dubrovnik on üks suurepärane linn, mis pakub rikkaliku ajaloohõngu ja kauni mereäärse atmosfääri. Siin on võimalik kogeda unustamatuid vaatamisväärsusi, nautida kohalikku toitu ja jooki, ning kogeda rikkalikku ööelu. Dubrovnikus on sul kindlasti unustamatu puhkus.

Veel.