Nullkulu

Nullkulu

mida teha dominikaanis?

Mida teha Dominikaanis?

Kui olete Dominikaani Vabariigis, on teil tõenäoliselt olnud juba suur seiklus, kuid siin on mõned kohalikud soovitused, kuidas veelgi võluda selle imelise, troopilise paradiisi ilu. Meie lühike juhend annab teile nende kuumimatme soovitused, et avastada Dominikaani Vabariik uue pilguga.

Avastage riigi ajalugu ja kultuur
Dominikaani Vabariik on maja riche-suurusele ajaloole. Külastage Santo Domingot ja saate osa selle olulisest ajaloost ja kultuurist. Hulgaliselt muuseume, galeriisid ja monumendid on vaatamisväärsused. Külastage Chavóni de Puentet ja Pico Duarte’i, mis on kõrgeim mägi Kariibi mere saartel ja on kindlasti väärt ronimiseks.

Naudi Dominikaani gastronoomiat
Dominikaani söögikultuur on väga erinev, rikkalik ja maitsekas. Proovige Dominikaani rikkalikku suppi, mis on nagu jõulupuding, kammkarpe aurutatult, topeltpunastatud casabe ja magustoidud nagu majesteetlik üllatus munakreemiga (suspiro de crema) ja kookospähkli või guava marmelaadiga valmistatud kristalliseeritud puuviljad. Üle kogu riigi on teeäärseid söögimaju, kus saate proovida traditsioonilist Dominikaani toitu.

Naudi loodust
Dominikaani Vabariigis on fantastiline loodus: idülliline maastik, looduslikud basseinid, rannad ja basseinid lopsakas ja värvikas taimestikus ja faunas ning suurepõhised, matkarajad ja ronimisrajad. Te võite nautida jalutuskäiku taimetoitlustustel ja ülikooli prospektide läheduses, mis langevad otse merre.

Külastage rannikuala
Dominikaani Vabariik on kuulus oma idülliliste randade ja kristallselge veega. Külastage Playa Rinconit ja mõistate, miks ükski teine rand sellega ei võistle. Selle pikliku ranna ümbritsevad rohked kõrge mäed ja troopilised rannametsad, mis lisavad koha ilule ja looduslikule võlule.

Osalege kohalikes üritustel
Dominikaanis on regulaarselt korraldatud rahvuslikke ja kohalikke festivale, mille korraldajateks on kohalikud elanikud. Kui ka teil on õnne, saate osaleda kohalikel karnevalidel ja festivalidel, sest see on parim võimalus meelelahutuseks ja tutvumiseks Dominikaani kultuuri ning traditsioonidega.

Hõljuge ära mere vesi või sukelduge
Dominikaani Vabariigis on hea merepõhjaga seiklema minna, sukelduda või snorgeldada. Rannikualale jäävad suurepärased kohad sukeldumiseks, näiteks Catalina Island, Bayahibe ja Sosua rannikualad.

Kohapeal tarbatavad tegevused
Dominikaani Vabariikis on teil võimalik nautida erinevaid kohapeal tarbatavaid tegevusi, näiteks sõita kaasaegsetel jahtidel, kalastada ja lõunatada, samuti külastada kohalikke supermarketid ja turud, kus saate osta kohalikke suveniire ja maitsvat toitu.

Lõppsõna
Dominikaani Vabariik on kahtlemata koht, kus on midagi igaühele. Oma ajaloo, kultuuri, lopsakate troopiliste metsade, idülliliste randade ja kristallselge mereveega on see koht, mis paneb südame igas reisijas kiiremini lööma. Piirkond pakub uusi avastusi ja põnevaid väljakutseid, mida tuleb nautida. Dominikaani Vabariik – tõeline paradiis maa peal, mis on teid ootamas!

Veel.