Nullkulu

Nullkulu

mida teha costa bravas?

“Mida teha Costa Bravas?”

Costa Brava on Hispaania kaunis rannikuäärne piirkond, mis ulatub Barcelonast Prantsuse piirini kuni Kataloonia mere äärde. Costa Brava tähendab hispaania keeles “Wild Coast” ja see on tõeliselt kaunis koht, kus on palju teha. Kas õpite surfama, soovite proovida uut restorani või külastada ajaloolisi paiku – Costa Brava pakub midagi kõigile.

Siin on mõned tegevused, mida Costa Brava pakub:

Söögi ja joogi kogemused

Costa Brava on tuntud oma suurepärase toidu ja veinivaliku poolest. On palju erinevaid restorane, kus on võimalik maitsta autentseid katalaani roogasid ja veine. Kui oled toidugurmaan, on Costa Brava kindlasti sinu jaoks õige koht.

Külastage suurepäraseid rannasid

Costa Brava piirkonnas on palju kauneid liivarandu, mida võite külastada. Ses Illetes, Tossa de Mar, Llafranc ja Calella de Palafrugell on populaarsed rannad, kus saate päevitada, ujuda ja jalutada mööda rannikut.

Jalutage ümber Girona ajaloolise linna

Girona on kaunis linn Costa Brava piirkonnas, mis on täis ajaloolisi vaatamisväärsusi, sealhulgas gooti katedraal, juudi kvartal ja Hispaania väljaku purskekaev. Kui otsite ajaloolist kogemust, siis Girona on kindlasti väärt külastamist.

Surfa Costa Brava vetel

Costa Brava on tuntud oma surfimisvõimaluste poolest, eriti talvistel kuudel, kui on palju tuult ja lainet. On mitmeid surfilaagreid ja -koole, kus saate õppida surfamist ja proovida oma oskusi erinevatel rannikutel.

Külastage Ibizia muuseumi

Ibizia on hispaania piirkond Costa Brava ääres, kus on ainus Ibizia kultuurimuuseum. Muuseumis saate õppida rohkem Ibizia ajaloo ja kultuuri kohta, sealhulgas iidse Rooma perioodi ajaloolistest paikadest.

Tutvuge Cadaquésega

Cadaqués on Costa Brava kõige põhjaosas asuv linn, mis on tuntud oma kauni ranniku ja kaunite tänavate poolest. Külastajad saavad nautida lõunaeuroopa stiilis arhitektuuri, maitsvat mereandidega toitu ning hubaseid kohvikuid ja restorane.

Lõpetuseks

Costa Brava on ideaalne koht nii perepuhkuseks kui ka romantiliseks puhkuseks kahele. Seal on niivõrd palju erinevaid tegevusi, et kõigile jätkub midagi huvitavat. Rikkalik katalaani toit ja vein, imeline rannikujoon ning ajaloolisi vaatamisväärsusi – Costa Brava on tõeliselt imeline sihtkoht. Võtke aega, et avastada kogu piirkond ja naudi enda puhkust täiel rinnal.

Veel.