Nullkulu

Nullkulu

mida teha cancunis?

Mida teha Cancunis: Lõõgastu paradiisirannal

Kui otsid puhkust troopilises taevas, on Cancun just õige koht sinu jaoks. Selle paradiisisaare ilus valge liivarand, kristallselge vesi ja rannapalmid on vaid mõned põhjused, miks igal aastal väga paljud turistid tulevad Cancunisse. Cancunis on sinu ees avatud suurepärased võimalused nii ranna, ajaloo, toidu, kultuuri kui ka seikluste nautimiseks. Järgnevalt toome välja mõned parimad tegevused Cancunis.

Puhkus kauni rannikuäärses hotellis
Cancuni kaunid rannad, mida suveõhtud muudavad veel romantilisemaks, on tõeliseks tõmbenumbriks turistidele. Hotellid ja kuurordid on ehitatud rannajoonele ning neist osa pakub kahest ujumisbasseinist ning suurest klaasist barist, kust avaneb lummav vaade ookeanile. Mitmed hotellid pakuvad ka tervisespaa-d, mis on parimad kohad, kus lõõgastuda ja kogeda massaaži, maniküüri, pediküüri ja nahahooldusi.

Kui sa oled seal, võid minna ka snorgeldamisega, sest rannapiirkondade vetes leidub suuri mereelu urkki. Toiduvalik on külluslik, igal selgroogsel maitseelamust. Tänapäeval pakuvad paljud hotellid ka nii roa- ja joogikursusi kui ka suured kasiinod, nii et saad nautida nii piisavalt ööelu, kui lõõgastuda ka rannailmas.

Koge rikkalikku kultuurilugu
Cancuni kultuur on suurepärane ning seda on igal pool näha. Üks suurimaid ilminguid on igaaastane Cancuni kultuurifestival, mis kestab keskmiselt kümme päeva. See on ideaalne koht, et tutvuda kohalike kommete, kunstide ja käsitööga. Messide ja turgude külastamine annab suurepärase ülevaatliku kohalikust kaubandusest ja kättesaadavast kulinaariast.

Üks suurimaid vaatamisväärsusi on ka Xcaret pargis asuv Playa del Carmen. See park on tuntud oma ilusate turistikäikude poolest, mis hõlmavad mitmeid kohalikke ajaloolisi huviväärsusi. Siin saate ka nautida paljusid oma lemmiktoite koos kohalike või rahvusvaheliste kokkadega. Samuti pakub see park palju muid atraktsioone nagu siidioru ja jõuloomaaed. See on suurepärane koht vaba aja veetmiseks koos pere ja sõpradega.

Seiklused Cancunis
Kui te otsite elamusi, siis Cancuni seikluspargid on just õige koht. Üks kuulsamaid seikluspargisid on Xel-ha pargis. Siit leiate palju veetegevusi, sealhulgas snorgeldamine ja ujumine delfiinidega. Dominikaan Vabariiki meenutav toit ja ajaloolised vaatamisväärsused on ainult üks põhjus, miks külastajad armastavad selle parki nii väga.

Teine populaarne seikluspark on Xplor, mis on tuntud oma öise seiklusmatka ja speleoloogia poolest. Siin saate nautida ujumist ja sukeldumist koobastes ning jälgida peibutusega ümbritsevat loodust. Seikluspargis Prismaticas paiknev zip-line sobib inimestele, kes on valmis oma piirid ületama. Pargis on ka palju muud seiklust, nagu näiteks matkamine mägijalamilt kuni mäeharjani.

Kokkuvõte
Cancun pakub turistidele igasuguseid seiklusi – rannapuhkusel lõõgastumist, kohaliku ajaloo ja kultuuri tundmatuid ilminguid ning põnevaid seiklusi. Ükskõik mida te soovite kogeda, siin on teie jaoks palju võimalusi. Seetõttu on Cancun ideaalne koht kõigile, kes otsivad lõõgastavat, väärtuslikku ja unustamatut puhkust.

Veel.