Nullkulu

Nullkulu

mida teha burgases?

Mida teha Burgases: Kõige populaarsemad tegevused

Bulgaaria supertäht Burgas on suurepärane sihtkoht, mida külastada igal aastaajal. Südalinna ääres asuvad rohelised parkid, kaunid rannad ja palju huvitavaid ajaloolisi vaatamisväärsusi. Kui sa oled planeerimas reisi Burgasesse, siis siin on mõned asjad, mida sa kindlasti ei taha maha magada!

Vana-Burgase linnaosa
Vana-Burgase linnaosa on Burgase vanim piirkond ja on tuntud oma kauni arhitektuuri ning kitsaste tänavate poolest. Seal on palju väikesi butiike, suveniiripoode ning restorane, kus saad maitsta traditsioonilisi Bulgaaria roogasid.

Meremuuseum
Meremuuseumis asub Bulgaaria kõige suurem merenduse näitus. Seal on palju ajaloolisi meresõiduvahendeid, nagu purjekaupmehelaevad, päästepaadid ja kalapaadid. Muuseumis on ka lasteala, kus lapsed saavad näha meremuuseumi kohta interaktiivset etendust.

Burgase rand
Burgase rand on üks Bulgaaria populaarsemaid randu, kus on palju tegevusi, mida kogeda. Seal on palju päevitusala, veespordi tegevusi ning rahulik vesi, kuhu ujuma minna.

Pomorie
Pomorie on tuntud oma soojaveeallikate järgi, mis on rahva seas tuntud kui “eliksiir”. Seal on ka spaad ja sanatooriumid, kus saab lõõgastaval viisil aega veeta.

St. Anastasia saare külastamine
St. Anastasia saarele saab sõita aurikulaevaga. Seal on ajaloolisi ruine, väike rand ja iseseisev kirik, kus inimesed käivad jumalateenistusel.

Käia mõnes baaris või ööklubis
Burgase ööelu on teada-tuntud meelelahutuse poolest. Selles vanade ajalooliste hoonete ymbrusega linnas on palju diskoteeke ja baare, kus saab tantsida kuni hommikuni välja.

Aqua Paradise
Aqua Paradise on suur veepark Burgases. Seal on palju tegevusi, mida saad seal teha. On palju erinevaid atraktsioone, basseine, vee liumägesid, veejooksusid.

Käia pargis – Yug (Aksakovo)park
Yug park on ideaalne koht, kus perega või sõpradega aega veeta. See on Burgases kõige suurem looduspark. Seal on palju rajatisi, mänguala, tegevusi lastele ja erinevaid tegevusi avapetsioonideks, matklemiseks ja pikniku pidamiseks.

Kokkuvõtteks: Burgas on suurepärane sihtkoht, kus on palju erinevaid tegevusi, mida saab teha. Kui külastad Burgast esimest korda, siis tasub kindlasti külastada Vana-Burgase linnaosa, meremuuseumi ja Burgase randa. Siiski on meil ka teised põnevad soovitused, mida teha paigas nagu Pomorie, burgase saare külastamine, käänulises Yug parkis aja veetmine ning paljude teiste tegevuste hulgas, mida leidub mereranniku keskuse Burgase ümbruses!

Veel.