Nullkulu

Nullkulu

mida teha berliinis?

“Mida teha Berliinis” – kõik, mida sa peaksid teadma enne Berliini külastamist

Berliin on ainulaadne linn, mis pakub suurepäraseid kogemusi ajaloost, kaasaegsest kunstist, muusikast ja paljust muust. Kui otsustate Berliini külastada, siis siin on mõned soovitused, mida võiksite teha.

Ajaloost huvitatud inimeste jaoks on Berliinis palju vaatamisväärsusi, mis annavad aimu linna huvitavast minevikust. Näiteks võite külastada Berliini müüri jäänuseid, mis jagas linna kaheks enam kui kaheksakümneks aastaks. Looduslikult saate tulla erinevatesse muuseumitesse ja näitustele, näiteks Juudi muuseumi või Berliini loodusmuuseumi.

Kui soovite näha kaasaegset Berliini, on kunstimuuseumid ja galeriid suurepärased kohad külastamiseks. Nt Neue Nationalgalerie või East Side Gallery.

Berliini kesklinnas on ka mitmeid kuulsaid ehitisi, näiteks Brandenburgi värav ja Reichstag. Neid hooneid saab külastada ja seal on tihti giiditud ekskursioone.

Berliinilt ei puudu ka ööelu, see on linn, mis kunagi ei maga. Kui soovite pidutseda, siis on mitmeid klubisid ja baare, kuhu võite minna. Nt Sisyphose klubi või Golden Gate Nachtclub.

Kui otsite rohelust ja lõõgastust, siis on Berliinis mitmeid parke ja aiad, kus saate jalutada ja lõõgastuda. Näiteks Berliini loomaaed või Treptower Park.

Kusjuures, Berliin on ka hea ostlemise koht. Kui soovite minna ostukeskusesse ,peate minema stadtmitte stiilide, kultuuride ja kujunduste rikkalik maailm, mis pakuvad shoppingut. Näiteks Mall of Berlin kaubanduskeskuses.

Berliinis ringi liikumiseks on mitmeid võimalusi. Kõige mugavam viis on kasutada Berliini transpordisüsteemi, mis hõlmab rongi, trammide ja busside võrgustikku.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Berliin on linn, mis pakub midagi igale maitsele. Igale vaatamisväärsusele, meelelahutusele, toitlustusele ja kohvikutele on iseloomulik linnale omase stiiliga. Kui otsustate Berliini külastada, siis kindlasti leiate sellest linna iseloomulikud omadused ja naudite unustamatuid hetki.

Veel.