Nullkulu

Nullkulu

mida teha bergamos?

Mida teha Bergamos – Külastajate Giid

Bergamo on autentne Itaalia linn, mis asub maalilises Lombardia piirkonnas. See on reisisihtkoht, millest ei saa üle vaadata, kuna seal on palju tegevusi, mida saad teha oma perekonnaga või sõpradega. Järgnevalt on loetletud mõned tegevused, mida saad seal nautida.

Mine Bergamo vanalinnasse

Bergamo vanalinn on midagi vapustavat, kuna see on täis ajalugu ja kultuuri. Sa võid leida erinevaid arhitektuuristiile, mis on segatud Itaalia ajaloost. Mõningad hinnatud vaatamisväärsused on Piazza Vecchia, Santa Maria Maggiore kirik ja Lombardia piirkondlik arheoloogiamuuseum. Need on vaid mõned näited sellest, mida seal nautida võid.

Külasta parki

Bergamo on rikkalik rohelise ala poolest. Kontrolli kindlasti välja Cittadella park. See park on kõrgelt hinnatud kui üks parimaid Itaalias. Sellel on suur järve ja palju piknikuala. Sa saad nautida näiteks jalutuskäiku või suupisteid söögiajal.

Naudi maitseid

Itaalia lihtsalt ei saa olla Itaalia, ilma et nautida nende mouhutavat kööki. Seega kindlusta, et sa oled proovinud mõnda Itaalia toitu. Lähedalt näiteks on Trattoria Del Teatro, mida on müüdud kui üks parimaid söögikohti hinnas, kvaliteedis ja kogemuses.

Planeeri Bergamo reis väljaspool suurtihedaid perioode

Bergamo võib olla väga rahvastatud ajalooallikate hooajal, peamiselt suvekuudel. Kuna sageli on turiste palju, ootate raskusi hotellide broneerimisel ja kõrgeid hindu hotellidele. Booking.com on kasulik vahend, et saada kõige parem otsus ning lõpuks, mida sa ootad suurel ametlikul puhkuseperioodil.

Külasta Cavour mošeed

Cavour moska on üks maailma kõige ilusamaid mošeesid ning selle arhitektuuri ilu on ülistatud kogu Itaalias. See on koht, millest ei saa üle vaadata.

Loodetavasti on sul nüüd hea ülevaade sellest, mida saad Bergamos nautida. Lihtsalt planeeri oma reis hästi ja naudi imelist õhkkonda selle kena Itaalia linna juures!

Veel.