Nullkulu

Nullkulu

mida teha barcelonas?

Mida teha Barcelonas: Täielik juhend linna külastamiseks

Barcelona on üks maailma populaarsemaid turismisihtkohti ning pakkumist jagub seal nii kultuurihuvilistele kui ka peoloomadele. See on linn, kus kohtuvad ajalugu, arhitektuur, kunst ja gastronoomia. Kui plaanid külastada Barcelonat, siis siin on mõned soovitused, kuidas saad linnast maksimaalselt rõõmu tunda.

Ajaloolised vaatamisväärsused

Barcelona pakub hulgaliselt ajaloolisi vaatamisväärsusi, millest alustada. Sagrada Familia on kindlasti üks kõige ikoonilisemaid hooneid linnas ja kohustuslik külastuspaik. Sagrada Familia on üks maailma kõige ainulaadsemaid kirikuid ning selle unikaalne arhitektuur on inspireerinud mitmeid sarnaseid hooneid üle maailma.

Teine oluline vaatamisväärsus on Barcelona ajalooline linn, mis on täis kitsaid tänavaid, mis avanevad suurte väljakute ja sõiduteede kaudu. Linn asub mere ääres ning pakub suurepäraseid võimalusi merevaatega restoranides nautida kohalikku toitu.

Hotellid ja majutus

Barcelona pakub igasugust majutust, alates luksuslikest hotellidest kuni hostelite ja korteriteni. Kuid soovitame eelistada majutust vanalinnas, et saaksid paremini tutvuda linna kauneimate kohtadega. Vanalinnas on eriti populaarsed hotellid ja korterid, kus on ka suurepärased merevaated.

Toit ja jook

Barcelona pakub hulgaliselt võimalusi kohaliku toidu nautimiseks. Esimesteks proovimiseks soovitame kindlasti paella’t, mida serveeritakse erinevate mereandidena või ka sealiha ja köögiviljadega. Samuti on Barcelonas võimalik proovida erinevaid tapas’e, mida pakutakse väikeste portsjonitena ja millest saad koostada ühe maitseelamuste rikka söögikorra. Kui otsid lõõgastust pärast pikka päeva, siis soovitame sul külastada kohalikke baare, kus on võimalik proovida kohalikke jooke, näiteks sangriat.

Shopping

Barcelona on tuntud oma erilise kujunduse ja disaini poolest. Seega, kui oled disainifänn, siis soovitame külastada kohalikke käsitöö- ja disainipoodiesid. Saad proovida ja osta erinevaid käsitöötooteid ja loomingulisi disainilahendusi.

Kultuur

Barcelona on ka tuntud oma kultuuripärandi ja kunstiväärtuste poolest. Seal on palju muuseume, mis võimaldavad sul saada ülevaate Kataloonia ajaloost ning kaasaegsest kunstist. Soovitame külastada näiteks Picasso muuseumi, mis on pühendatud Pablo Picassole ning asub ühes vanalinna ajaloolises majas.

Ööelu

Barcelona ööelu on üks parimaid Euroopas. Seal on palju diskosid, klubisid ja baare, mis pakuvad suurepärast meelelahutust. Soovitame külastada Razzmataz Club’i, mis on kuulus oma suurepärase DJ-de ja esinemiste järgi.

Kokkuvõte

Barcelona on linna, mis pakub midagi igale reisijale. Lõõgastu mereäärsetes kohvikutes ja restoranides, imetle vaatamisväärsusi, tutvu kultuuripärandiga, naudi ööelu ja sõbralikku atmosfääri. Ükskõik, kuidas otsustad oma aega Barcelonas veeta, kindlasti jääb sulle sellest linnast igaveseks meeldejääv mulje.