Nullkulu

Nullkulu

mida teha balil?

Mida teha Balil?
Balil on kohapeal palju teha ja väga erinevaid asju, mida nautida. Kui olete sõinud kohalikke roogi, käinud rannas, võtnud Bali massaaži ja külastanud mõnda templit, siis siin on mõned reisivihjed, mida saate oma reisi veelgi täiuslikumaks muuta.

Tee surfikursus
Balil on suurepärased lained ja palju kogenumaid surfajaid, kes saavad teid aidata, kui proovite surfata. Algajatele on palju surfilaagreid ja rajatisi, kus saate harjutada oma oskusi või õppida uusi trikke. Lisaks annab surfamine teile võimaluse näha mõnda kauneimat rannikut Balil.

Matkamine vulkaanil
Balil on aktiivne vulkaan Mt. Batur, mis on üks Balilt kõige populaarsemaid turismiatraktsioone. Kui soovite teha midagi füüsiliselt aktiivset, siis matkamine vulkaanil on ideaalne võimalus nautida maalilisi vaateid ja õppida mõnda Balil kohalikku kultuuri ja ajalugu.

Kogege mereelu
Kui olete merehuviline, siis Balil on teie jaoks palju pakkuda. Saate sõita allveelaevaga või snorgeldada, et näha Balil mangroovimetsade ja maagiliste kohtade merelist elu. Bali mereelu on mitmekesine ja värvikas, sealhulgas värvilised korallid, suured kalad ja kilpkonnad.

Külastage Bali templit
Bali on Usu saar, kus inimesed usuvad ja kummardavad paljusid jumalusi ja jumalannasid. Balil on palju templirajatisi üle kogu saare, mida tasuks kindlasti külastada. Mõned populaarsemad Balil temples on Puri Tanah Lot, Pura Ulun Danu Beratan, Pura Tirta Empul ja Pura Besakih.

Ujuge Bali juga all
Bali juga saab ujuda ja seal ujumine on kohalike inimeste hulgas populaarne tegevus. Mõned populaarsed Bali kosed on Tibumana juga, Tukad Cepung juga, Gitgit juga ja Sekumpul juga. Juga all ujumine on ka suurepärane võimalus minna kohtadesse, mis on muidu raskemini ligipääsetavad.

Proovige Balil kodulinna toitu
Bali kohalik toit on tõeline kogemus. Bali kohalik toit on tavaliselt terav ja maitsev, kasutades kohalikke koostisosi nagu Bakso supid, Mie Goreng, Nasi Goreng, Sate ja palju muud. Kui proovite Balil kohalikke roogasid, siis on soovitatav kohaliku inimesega nõu pidada, et saada parimat kogemust.

Mine Balil joogale
Balil on tuntud joogakeskus ja ideaalne koht joogapraktika ja meditatsiooni jaoks. Bali on koduks paljudele jooga stuudiotele ja pakkumistele. Jooga on suurepärane viis oma päeva alustamiseks ja Balil on ideaalne koht joogaga alustamiseks või praktiseerimiseks.

Lõppsõna
Bali on koht, kus on palju avastada ja uurida. See on koht, kus saab olla seikluslik, kulutunda aega looduses või lihtsalt lõdvestuda ja nautida Bali kohaliku eluviisi rütmist. Ükskõik, kuidas te seda saart nautite, siis alati tasub julgeda proovida midagi uut ja unustamatut.

Veel.