Nullkulu

Nullkulu

mida teha amsterdamis?

Mida teha Amsterdamis: Avasta Meelelahutuslikud Kohad, Muuseumid Ja Lõbusad Aktiivsused

Amsterdam – linn, mis meelitab miljoneid turiste igal aastal oma põneva ajaloo, kaunite kanalite, eriskummaliste kohvikute ja kohalike elanike tervitatava õhkkonna poolest. Kas olete siiski mõelnud, mida saaksite seal veel teha peale kuulsate kanalitele paadiga sõitmise ja punaste laternate tänavate vaatamise? Selles artiklis tutvustame teile meelelahutuslikke ja kultuurilisi kogemusi, mida saab nautida Amsterdamis.

1. Külastage Rijksmuseumi
Rijksmuseum – Hollandi rikkaliku ajaloo muuseum, mis asub Amsterdami kesklinnas. See muuseum on avatud rohkem kui 200 aastat ja seal saate näha rohkem kui 8000 eksponaati, sealhulgas kuulsaid Rembrandti, Vermeeri, Jan Steeni maale, aga ka teisi Hollandi meistrite loomingut. Rijksmuseumi külastus on midagi hindamatut, kui soovite tutvuda Hollandi ajalooliste kirjetejumalate kunstiga.

2. Külastage Van Gogh muuseumi
Vincent van Gogh – Hollandi kuulsaim kunstnik ja üks maailma juhtivaid postimpressionistliku stiili loojaid. Van Goghi muuseum on pühendatud artistile, tema loomingule ja elule ning asub keset linna. Muuseumis on üle 2000 maali, joonistuse ja kirja, mis annavad teile ülevaate sellest, mis on kunstniku hingele oluline. Van Gogh muuseum sobib ideaalselt kõigile kunstimuuseumi ja Hollandi kultuuri fännidele.

3. Tutvuge Anne Franki majaga
Anne Frank on juudi tüdruk, kes varjus koos oma perekonnaga natside eest II maailmasõja ajal ja on elanud ligi 2 aastat oma lapsepõlve Amsterdamis liikumatus varjupaigas. Annes Franki maja on ilmne turistide koht Amsterdami linnas. See on ajalooline koht, mis meenutab neid raskusi ja karistusi, mida Frankide perekond ja teised juudid pidid sellel raskel ajal kannatama. Külastage seda kohta ja mäletage seda rasket perioodi inimkonna ajaloos.

4. Avastage Amsterdam Rohelus
Amsterdam on tuntud oma kaunite parkide ja aedade poolest. Oma suure rahvahulga tõttu leiavad inimesed oma roheluse selle linna parkide ja aedade kaudu. Vondelpark – üks populaarsemaid pargiid linnas, kus asub ka nii palju atraktsioonipunkte kui välistingimustes võimlemisplatsid, joogapinnad, võrkpalliväljakud, laste mänguväljakud, teedraja ja palju muud. Samuti võid nautida järvest sõitu jäämasina ja sunnipotsikuga. Lisaks värskes õhus viibimisele võib park teid huvitada ka ootamatutes etendustes, tänavamuusikantide esitustes ja paljudes tasuta kokkutulekutes.

5. Avasta liikumisiga citybike’iga
Jalgrattaga ringi sõitmine Amsterdamis on üks enimsoovitatud viis linna avastamiseks linnulennult. Amsterdamis on üle 400 kilomeetri rattateid ja rentida ilusaid linna rattaid 24/7-tunnistel tasulised jalgrattalaenutusteenustest ametitevõrku. Võite ka liituda jalgrattatuuridega, mis pakuvad ekskursioone näiteks linnapargis, linna kõige olulisemates piirkondades ja palju muud. Kiiruse, lõbu ja vabaduse saabumine on garanteeritud.

6. Külastage The Tulip Museum
Kui Hollandi mõeldakse, mõeldakse tavaliselt ka tulbidest. Hollandis kultiveeritakse maailma parimaid tulbi ja saate teada Hollandi kirevates põldudes ja lilledest. Tulbi muuseum on ainulaadne koht, kus saate näha, kuidas erinevaid tulbisorte kasvatatakse ja tutvuda legendide ja huvitavate faktidega tulbide kohta. Tutvuge loodusrikkuste ühe kultuurilise sümboliga.

7. Magusad leivad
Kui olete magusasõber, saate nautida Hollandi leiba, mida tuntakse magusate leibadena. Need on Hollandi kinnisvara, mis on valmistatud paljude põnevate kujundite ja mustritega – nagu liblikad, südamed, ratsutamisvarustus jne. Neid saab kergesti osta paljudes pagaripoodides ja magustoitude kauplustes üle kogu linna.

Kokkuvõte
Amsterdam on linn, mida tasub külastada vähemalt korra elus. Saate avastada kauneid kanaleid, punase laterna mööda kulgevaid tänavaid ja saada tuttavaks erinevate Hollandi meistrite loominguga. Lisaks võite külastada Anne Franki maja ja õppida rohkem II maailmasõja ajaloost. Nautige kaunis looduses liigelda linnaratasendiga, tutvuge lähemalt linnu, mängides rolorulla all parkides. Me ei saa ka unustada Hollandi magusat leiba ega vaadata tulbi muuseumi. Kui olete veetnud liiga palju aega linna kõige populaarsemates kohtades, on suurepärane võimalus leida midagi erilist ja lõbusat ning avastada kaunist ja kultuuriliselt rikkalikku Amsterdamit.

Veel.