Nullkulu

Nullkulu

mida teha alanyas?

Mida teha Alanyas?

Meri, päike, rannad ja ajalugu – Alanyal on kõik need omadused! Linn, mis asub Türgi lõunarannikul, on saavutanud aastate jooksul suurt populaarsust rohkete turismiobjektide, mööda turukaid liikuvate kaupmeeste ja muidugi meeletu päikesebrändi pakkumisega. Alanyas on palju teha, nii et see võib olla ülekaalukas, kuid pole vaja muretseda, sest meie juhend aitab teil oma külastuse planeerimisel igati abi olla.

Mida mõjutab Alanyas?

Tegelikult on see koht justkui mereline päikeserand, mida on erinevate ajastute jooksul nautinud paljud erinevad kultuurid. Türgi Ajaloo Muuseum, mis asub Alanya kindluses, annab tõeliselt väärtusliku ülevaate seejärel eri kultuuride valitsuse ajaloo kohta, sealhulgas Sadusi, Rooma ja Ottomani valitsuse kohta.

Teine populaarne koht külastamiseks on Damlataş koobas, üks Türgi ainulaadsemaid. See koobas on sel aastaajal avatud, nii et saate seda külastada suvel või talvel. Kuid selle koopa ilu ilmneb kindlasti päevasel ajal, sest koopa läbipaistev katus näitab kogu päikese kuma ja muudab koopa pildistamise meetodi tõeliselt maagiliseks.

Lisaks on Alanyas veel palju muid populaarseid vaatamisväärsusi, sealhulgas Alanya kaldaprotsendiga jahisadam, mis on selle linna elava sadama aktiivsus. Selle sadama kaudu on kohaliku rannahooaja ajal liikvel palju laevu, nii et saate liituda lõbusate ja seikluslike veetavadega.

Kuidas veeta oma aega Alanyas?

Siin on mõned parimad viisid, kuidas veeta aega Alanya rannapiirkonnas:

Külastage Alanya vanalinna: Vanalinn on tõeline pärl! See on suuna avastamine, tagumistes kitsastes tänavates kõndimine või restorani külastamine. Alates väikestest poodidest kuni tunnustatud kaunite piirkondadeni on vanalinn täis üllatusi.

Utheuniasi: Külastage Alanya kõrgeimaid punkte, näiteks Lossi mägi või Alanya linnus. Näete Alanyase piirkonnas suure kõrguse vaateid ja saate pilveid puudutada. Kindlusest saate ka kõndida kohalikus ajalookeskkonnas Türgi ajaloomuuseumis.

Rannapuhkus: Türgi on tuntud pika päikese käes veedetud päeva jooksul siidise liiva rannade ja kirgaste veideldes. Alanya rannapiirkonnas saate päikese käes lõõgastuda ja merevees särada. Kui olete aktiivsem tüüp, siis on saadaval palju vahvaid veetavasid või muid aktiivseid seiklusi.

Külastage veetöötluskeskusi: Alanya on ka täis tervisekliinikuid, mis pakuvad luksuslikke spaaprotseduure. Nii et kui otsite kontrolli alt väljunud ja lõõgastumislaksu, siis Alanya on õige koht.

Kasulikud näpunäited reisijatele:

– Veenduge, et rannas oleks teil alati kaasas veepudel, et olla dehüdratsiooni vastu valmis.

– Kui plaanite saada päikesepõletust, siis pange kindlasti seda päikeseseerumi või kaitsva riietuse peale.

– Kui soovite külastada Alanya vanalinna, hoidke seda käekotis, sest mõnikord võib vanalinnas olla ka väga kitsas ning tavaline seljakott või kott pole piisavalt mugav.

– Kui soovite sõita kaunitesse kohtadesse ja pildistada Alanya maastikke, siis on hea mõte leida auto rentimise koht linnas, nii et teil oleks võimalikult suur vabadus ja te saaksite nautida oma reisi omal tempol.

Kokkuvõte:

Alanya on üks Türgi kohapeal elavamaid ja põnevamaid kohti, mida võib nautida nii ajaloolistest vaatamisväärsustest kui ka pika päikese käes lõõgastumisest. Külastage kindlasti Alanyase vanalinna, Damlataş koobast ja kindlusemäge, et näha Alanyase regiooni suuri kõrgusi ilu. Ärge unustage, et Alanya on rahvusvaheline turismikogukond, mis on kohandatud enamikule rahvusvahelistest reisijatest. Teie reis jääb alati mulle meelde peene liivaga Türgi rannikul, seega on soovitatav planeerida oma reis uuesti ja veel kord külastada Alanyat!

Veel.