Nullkulu

Nullkulu

mida teha abu dhabis?

Mida teha Abu Dhabis?

Abu Dhabi on Araabia Ühendemiraatide suuruselt teine ​​linn ning koduks kõrgetele pilvelõhkujatele, luksuslikule kultuurile ja ilusatele randadele. Kui olete selle hämmastava linna avastamisest huvitatud, on teil õnne – põnevaid tegevusi on siin rohkem kui küllaga. Selles artiklis uurime üksikasjalikult, mida Abu Dhabis teha saate.

Vaadake vaatamisväärsusi

Abu Dhabi pakub hulgaliselt üllatusi nii turistidele kui ka kohalikele elanikele. Lähete kas või tuletorni vaatama, mis asub Abu Dhabi maamärgina, Corniche’ina tuntud rannajoonel. Kui olete õnnelik, saate näha vana aja UAE-st, kus hakatakse nelja raketi esimest blokaadi mööda saatma.

Külastage suurejoonelist mošeed

Abu Dhabi suurim mošee, šeik Zayedi moslemi usupühamu, on üks kõige suurejoonelisemaid religioosseid kohti maailmas. Mošee põrandakate katab väärtuslik valik marmorit ja kandalehtru ja kandelaere kaunistavad erinevate kristallidega.

Veetke päev Yas Islandil

Yas Island on üks Abu Dhabi kuulsamaid sihtkohti ning siin saate veeta tervet päeva. Yas Islandil on midagi kõigile – fännid saavad nautida Formula 1 sõidusid Yas Marina Ringil, ajaviidet saab veeta vee- ja lõbustuspargis Yas Waterworld ja minna sõitma Ferrari Worldi teemapargis tohututest Achterbani radadest.

Külastage muuseume

Kui olete ajaloo- ja kultuurifänn, then Abu Dhabi on just õige sihtkoht teile. Linnas on mitmeid muuseume, kus saate uurida kultuuri ja ajalugu mitmel tasemel. Kui tahate teada rohkem Araabia Ühendemiraadi rikkuse allikatest, külastage Abu Dhabi kuninglikku perekonna paleed.

Kokkuvõtteks

Abu Dhabi on imeline koht, mis pakub turistidele kõike, mida võite unistada. Olenemata sellest, kas otsite lõõgastavat puhkust, ärevust tekitavat seiklust või uusi kultuuri ja ajaloo tahke, on Abu Dhabi just see koht. Eespool mainitud nimekirjade kõrval on ka palju teisi tegevusi, mida siin avastada, ning oleme kindlad, et pärast külastust tahate Abu Dhabi tagasi tulla!

Veel.