Nullkulu

Nullkulu

mida ru?

Mida RU
Mida RU on rakendus, mis on loodud selleks, et hõlbustada ja efektiivsemaks muuta personalitööd ettevõtetes. Selle rakenduse kasutamisega on võimalik lihtsalt ja kiirelt planeerida, jälgida ja analüüsida oma ettevõtte töötajate erinevaid tegevusi, nagu näiteks tööaja arvestust, puhkuse planeerimist, haiguslehtede haldust jne.

Selle tööriista kasutamine võimaldab personalispetsialistidel hoida paremat ülevaadet kõigist töötajatest, nende tööajast ning erinevatest dokumentidest, mis on seotud personalitöödega. Lisaks on Mida RU lihtne ning intuitiivne kasutada, mis võimaldab tegutseda kiiresti ja mugavalt.

Mida RU võimalused
Mida RU rakendus pakub palju erinevaid võimalusi, mis võimaldavad personalitööde tegemist oluliselt lihtsustada. Rakendusel on palju erinevaid funktsioone, mis võimaldavad teil hallata, analüüsida ja planeerida töötajate tööaega, puhkust ja haiguslehti.

Tööaja arvestamine
Mida RU võimaldab kerge vaevaga arvestada töötajate tööaega ja hoida ülevaadet töötajate tööaja kasutamisest. Rakendus annab võimaluse teha arvestus nii tunniplaani kui ka päevaplaani järgi. Nii saab personalitöötaja jälgida töötaja tööaja kasutamist päeva kaupa ning saada täpset ülevaadet sellest, kuidas iga töötaja oma tööaega kasutab.

Puhkuse planeerimine
Mida RU võimaldab personalitöötajatel kergesti planeerida töötajate puhkuseid ning hallata puhkusepäevade kulgemist. Rakendus võimaldab puhkuse kasutamist planeerida nii üksikute päevade, kui ka terve puhkuse perioodi kaupa. Lisaks saab rakenduse abil hõlpsasti analüüsida ja jälgida, millised töötajad on oma puhkusepäevi kasutanud ning millised mitte.

Haiguslehed
Mida RU võimaldab personalitöötajatel jälgida töötajate haiguslehtede kasutamist ning teha haiguslehtede haldamist ja planeerimist, lihtsaks ja mugavaks. Rakenduse abil saab hõlpsalt arvestada haiguse kestust ning jälgida töötaja ravi dünaamikat.

Mida RU eelised
Mida RU rakenduse kasutamisel on palju eeliseid, mis muudavad personalitööd hõlpsamaks ja tõhusamaks. Rakendus pakub võimalust hoida paremat ülevaadet töötajatest, nende tööajast ning erinevatest personalitöödega seotud dokumentidest.

Lisaks on Mida RU kasutamine lihtne ja intuitiivne, mis võimaldab tegutseda kiiresti ja mugavalt. Rakendus on mobiilisõbralik ja võimaldab juurdepääsu igal ajal ja igal pool.

Mida RU on parim valik neile, kes soovivad teha personalitöid mugavalt, kiirelt ja tõhusalt. Rakendus pakub palju erinevaid funktsioone, mis võimaldavad hõlpsalt jälgida ja analüüsida töötajate tööaega, puhkusi ja haiguslehti. Mida RU on tasuta kasutada, mis lisab sellele veel ühe eelise olles praktiline ja rahakotisõbralik variant. Mida RU kasutamine aitab teil hallata oma personali korralikult ning teha personalitööd efektiivsemalt.

Veel.