Nullkulu

Nullkulu

mida panna jalavanni?

“Mida panna jalavanni: 15 headuses juhend”

Jalavann on üks parimaid viise, kuidas end pärast väsitavat päeva lõdvestada. See on lõõgastav ja aitab vabaneda stressist ning samal ajal parandab ka vereringet. Hea jalavann peaks olema korralikult ette valmistatud, kasutades sobivaid koostisosi, nii et see pakub sulle kõiki vajalikke eeliseid. Sellele vaatamata on paljudel inimestel raske välja mõelda, millised on need õiged koostisosad, mis tuleks lisada jalavanni. Kui ka sina oled üks nendest inimestest, siis see artikkel on sulle! Allpool on meie 15 headuses juhend, mis aitab sul leida parimad koostisosad oma jalavannis kasutamiseks.

Meresool

Meresool on üks parimaid koostisosi, mida võid oma jalavanni lisada. See sisaldab palju mineraale, mis on sinu nahale ja vereringele head. Kuid ole kindel, et sa valid sellise meresoolasordi, mis ei ole töödeldud või rafineeritud.

Sooda

Sooda on teine hea koostisosa. See aitab vähendada nahapõletikke ja parandab naha elastsust. Pärast jalavanni kasutamist, kasuta kindlasti kätekreemi, et hoida oma nahk pehme.

Eeterlikud õlid

Kui rääkida jalavanni koostisosadest, siis eeterlikud õlid on teine ​​populaarne valik. Need õlid annavad jalavannile meeldiva kihi lõhna ja kasulikke omadusi. Rohelise tee eeterlik õli on hea valik rahustamaks ja teepuu eeterlik õli aitab ravida paljusid nahahäireid.

Sidrunimahl

Sidrunimahl on hea koostisosa, mis annab jalavannile värskuse. Sidrunimahl aitab ka parandada verevarustust.

Põldmarjad

Põldmarjad võivad samuti lisada oma panuse jalavanni kasulikkusesse. Need sisaldavad antioksüdante, mis aitavad võidelda kehas toksiliste ainetega. Samuti aitavad põldmarjad vähendada turseid ning parandada haavu.

Ingver

Ingver on tuntud oma põletikuvastaste omaduste poolest. Lisades jalavanni sisse jahvatatud ingverit, aitab see vähendada põletikku kehas ja takistada haigusi.

Kummel

Kummel on hea koostisosa, mis aitab rahustada ärritunud nahka. Soovitame lisada värsket kummelit jalavanni sisse, et saavutada selle kasulikkuse maksimaalne potentsiaal.

Joonapuu

Joonapuu on tuntud oma antibakteriaalsete omaduste poolest. Lisades joonapuuõli jalavanni sisse, aitab see võidelda erinevate nahaprobleemidega, sealhulgas bakteriaalsete nakkustega.

Roosivesi

Roosivesi annab jalavannile head lõhna. See on rahustava toimega ja aitab ka parandada verevarustust. Samuti aitab roosivesi võidelda nahaprobleemidega nagu akne ja nahaärritused.

Lavendel

Lavendli eeterlik õli on tuntud oma rahustava toime poolest. Lisades seda jalavanni, aitab see vähendada stressi ja ärevust. Samuti on lavendel hea koostisosa, mis aitab võidelda nahaprobleemidega.

Pähkli lehed

Pähkli lehed sisaldavad antioksüdante, mis aitavad nahka kaitsta. Lisades pähkli lehti jalavanni sisse, aitab see vältida märke vananemisest ning vähendada punetust ja sügelust.

Kakaovõi

Kakaovõi sobib jalavanni lisamiseks nendele, kellel on väga kuiv nahk. See on rikas antioksüdantide poolest ja aitab säilitada naha niiskust.

Tšilli

Tšillipipar sisaldab kapsaitsiini, mis aitab parandada vereringet. Kui oled süstinud oma jalgadesse, siis tšilli aitab vähendada valu ja turset.

Sinep

Sinep on tuntud oma soojendava toime poolest. Kasutades sinepi jalavannis, aitab see vähendada valu ja leevendada lihaskrampe.

Kuuseokas

Viimane koostisosa, mida võid jalavanni lisada, on kuuseokas. See on hästi tuntud oma antibakteriaalsete ja antiseptiliste omaduste poolest. Kuuseokas aitab vältida paljusid nahaprobleeme ja tärkavaid haavu.

Kokkuvõte

Jalavannide koostisained on väärtuslikud erinevatel põhjustel, seda võib kasutada nii meeldiva lõõgsutamiseks kui ka nahahaiguste ennetamiseks. Ükski jalavann ei pruugi sisaldada kõiki neid koostisaineid, kuid paarist neist saad juba suurepärase tulemuse. Iga koostisosa lisamine omal käel on lihtne ning nende kasutamine annab jalavannile lisaväärtust. Pane stress mööda ja naudi jalavanni täiel määral.

Veel.