Nullkulu

Nullkulu

mida mängida sünnipäeval?

“Mida mängida sünnipäeval” – mängude valimine oma peokorralduse jaoks

Kas oled korraldamas sünnipäeva või üritust ning otsid uusi mänge ja tegevusi, et pidu huvitavamaks muuta? Pole midagi hullemat kui tüütus ja igavus pidudel, mistõttu on oluline valida õiged mängud ja tegevused, et kõik saaksid rõõmsalt ja aktiivselt osaleda. Selles artiklis jagame mõningaid häid ideid, et hoida külalisi hõivatud terve peo vältel ning tagada, et kõigil oleks lõbus ja meeldiv aeg.

Mida valida?

Maagiline kohver

Maagilise kohvri mäng on väga lõbus, interaktiivne ja lõõgastav. Mängu jaoks saab valmistada võluobjekte, millest saab valida ühte ning seda vastavaid ülesandeid lahendades kasutada. Mõned objektid võivad olla libedikud, mistõttu on lõbus vaadata, kuidas kõigil korraga kiirustavad, et ülesandeid võimalikult kiiresti lahendada.

Ajaviitva müts

Ajaviitva mütsi mängu jaoks on vaja mütsi, millele on kinnitatud erinevad objektid nagu klotsid, aplikaatorid jne. Iga kord, kui mütsi visatakse, kinnitub see mõnele objektile ning osaleja peab seejärel ülesande lahendama, kasutades seda objekti. Oluline on meeles pidada, et mängijad peavad jälgima, kuhu müts maandub.

Teaduslik katse

Kas oled huvitatud teadusest? Selleks, et teha sünnipäev või üritus veelgi lõbusamaks, võib korraldada teadusliku katse. Selleks võib kasutada kodus olemasolevaid materjale, või olla ostetud eraldi katsekomplekte. Teaduslik katse põhineb koostisosade reaktsioonil ja mängijad peavad lahendama ülesanded, mis nõuavad teatud lahendamisvõimeid.

Aktiivsed mängud

Aktiivsed mängud on väga lõbusad ja tõhusad, et hoida pidutsejaid alati liikumatuna. Näiteks võib mängida erinevaid pallimänge, lüües jalgpalli üle jalgpalli väravakasti, korvpalli korvist või võrgustiku palli võrgukoogist. Sarnased aktiivsed tegevused võivad olla ringlagid, kus peod liiguvad ringi.

Kokkuvõte

Erinevad mängud ja tegevused võivad iga sünnipäeva või ürituse huvitavaks ja lõbusaks muuta. Maagiline kohver, ajaviitva müts, teaduslik katse ja erinevad aktiivsed mängud on vaid mõned näited möödumiseks kasutatud tegevustest. Need mängud on interaktiivsed, huvitavad ja võluvad, aidates luua paremat õhkkonda pidu ruumis.

Kui soovid oma ürituse jaoks rohkem ideid, võite otsida teisi mänge ja tegevusi, mida oma külalistele pakkuda ja seejärel valida parima lahenduse. Oluline on tagada, et kõik osalejad saaksid osaleda, kohandades mänge ja tegevusi vastavalt iga osaleja võimetele. Nii saate kindlasti pakkuda lõbusat ja meeldivat kogemust, mis jääb kauaks unenägudeks.