Nullkulu

Nullkulu

mida juua kõrvetistega?

Mida juua kõrvetistega?

Kõrvetised on seedimise probleemid, mis võivad esineda igal ajahetkel ja kõigil inimestel. Kui te tunnete ebameeldivat põletustunnet kõhus või rinnus, võib teie kehas esineda liigset maohapet. Sellisel juhul võite pöörduda looduslike ravimite poole, et vähendada kõrvetiste sümptomeid. Siin on mõned jookide retseptid, mida võib tarbida kõrvetiste leevendamiseks.

Ingver

Ingver on tuntud oma seedesüsteemi toetavate omaduste poolest. Saate valmistada ingveri teed, lisades 2-3 viilu värske ingveri 200 ml keeva veega. Joo teed järk-järgult, et vähendada kõrvetiste sümptomeid.

Vesi

Kõige hõlpsam viis kõrvetiste leevendamiseks on piisav vee joomine. Joogivesi tuleks boikoteerida, kuna see võib vabastada oma kõhust liigset maohapet, mis võib põhjustada kõrvetisi.

Aloe vera mahl

Aloe vera mahl on tuntud oma põletikuvastaste omaduste poolest ning on saadaval suures osas tervisepoodides. Aloe vera mahla võite tarbida vähemalt tund enne sööki või vahetult pärast sööki. See aitab kontrollida kõrvetiste sümptomeid.

Sidrunivesi

Happelised toidud võivad põhjustada kõrvetisi. Sidrunivesi võib aidata reguleerida maohappe taset ja vähendada kõrvetiste teket. Valmista sidrunivesi lisades ühe sidruni mahla klaasi veega. Lisage vajadusel magusaine, nagu näiteks mett.

Kookosvesi

Kookosvesi on rikas elektrolüütide poolest ja omab omadusi, mis aitavad seedesüsteemi normaliseerida. Joo klaasitäis kookosvett, kui tunned kõrvetisi. See aitab tasakaalustada maohappe taset ja vähendada kõrvetiste sümptomeid.

Kummel

Kummelil on põletikuvastased ja rahustavad omadused, mille tõttu võib see aidata leevendada kõrvetisi. Valmistage kummeliteed, lisades 2-3 teelusikatäit kuivatatud kummeliteed 200 ml keeva veega. Laske sellel joogil umbes 5-10 minutit tõmmata ja jooge seda järk-järgult.

Banaan

Banaanid sisaldavad kiusid, mis võivad aidata maohapet tasakaalustada. Joo banaanipüree, lisades banaani 200 ml piima ja segades seda segistis.

Üldiselt on kõrvetised tavalised seedeprobleemid, mis võivad igaühte mõjutada. Kuid õigete looduslike ravimitega võite vältida oma ebamugavusi ja leevendada kõrvetisi. Üks parimaid viise kõrvetiste raviks on eelnevalt mainitud jookide tarbimine. Lisaks võib kõrvetiste sümptomeid leevendada ka õige toitumine, kehaline aktiivsus ja muud eluviisimuudatused. Kui kõrvetised on aga sagedased, siis soovitame pöörduda arsti poole.