Nullkulu

Nullkulu

kus saab tartus printida?

Kus saab Tartus printida?

Kõikide inimeste töö nõuab aeg-ajalt printimist. Tegelikult on see tegevus väga levinud, sest isegi kodudes on printerid ja skannerid muutunud igapäevaseks osaks. Aga kui oled Tartus ja vajad printimisteenust, siis kuidas ja kus saad seda teha? Selles artiklis räägin sulle erinevatest kohtadest Tartus, kuhu saab printida.

Raamatukogu

Tartus on mitmeid raamatukogusid, kus on võimalik printimisteenust kasutada. Enamasti on seal olemas trükivõimalus ning paber trükimiseks. Raamatukogude puhul on aga miinus see, et trükimisvõimalus on avatud vaid teatud aegadel ning tihti on ka printimine kallis.

CopyPoint

Tartus on ka CopyPoint, kus on võimalik printida. CopyPoint on suurepärane valik, kui sul on vaja suuremaid koguseid printida. Samuti on neil hea valik paberit ning trükikvaliteet on suurepärane. Lisaks sellele on neil ka oskuslikud töötajad, kes aitavad igasuguste printimistöödega.

Office1

Office1 on kett, mis pakub bürookaupu ja -teenuseid, nagu näiteks printimine. Office1-s on võimalik kasutada ka nende printimisteenuseid. Neil on olemas tänapäevased printerid ning paberid, mille hinnad on taskukohased ja kvaliteetsed.

Copy Pro

Tartu kesklinnas asub ka Copy Pro, mis pakub erinevaid trükiteenuseid. Copy Pro trükikvaliteet on suurepärane ning samuti on neil hea valik erinevaid pabereid, mida trükkida. Copy Pro saadab failid alla või ka otse e-postiga, mis teeb printimise hõlpsamaks ja kiiremaks.

Prisma

Tartus asuvad ka Prismad pakuvad printimisteenust. Prisma trükikvaliteet on hea ning hind on ka üsna taskukohane. Samuti on neil olemas suurepärane valik pabereid, mida trükkida saab.

Kokkuvõtvalt

Kokkuvõtteks saab öelda, et Tartus on mitmeid kohti, kus on võimalik printida. Sellistes kohtades nagu raamatukogu on trükivõimalused avatud ainult teatud aegadel ja printimine võib olla kallis. Erinevad kaubamajad, nagu näiteks CopyPoint, Office1 ja Copy Pro on suurepärane valik, kui soovid suuremaid koguseid printida. Hind on taskukohane ja trükikvaliteet on suurepärane. Prisma on samuti hea valik, kui otsid kvaliteetset trükiteenust. Lõppkokkuvõttes on kõik sõltub su enda eelistustest, kuidas ja kus soovid printimisteenust kasutada.