Nullkulu

Nullkulu

kus saab tallinnas tantsida?

Kus saab Tallinnas tantsida: leia oma lemmikpaik tantsimiseks

Kas otsid kohta, kus Tallinnas tantsida? Siis oled õiges kohas! Siin toome teieni parimad tantsupaigad, kus saad vabaneda igapäevastest muredest ja muuta oma päevad liikuvamaks.

Tantsukeskus Footwork
Tantsukeskus Footwork on tipptasemel treeningkeskus, mis pakub tantsukursusi kõigile tasemetele. Keskuses õpetatakse erinevaid tantsustiile alates jazztantsust kuni hip-hopini. Footworki kogenud treenerid teevad kõik endast oleneva, et tantsukursused oleksid lõbusad ja õpetlikud. Lisaks pakutakse Footworkis ka võimalust osaleda erinevatel tantsuüritustel.

Camp Baltics
Camp Baltics on tantsulaager, kus saad osaleda erinevatel tantsukursustel ning õppida uusi tantsuliigutusi. Laagri programm on täis praktilist tegevust ning õpitakse tantsustiile nagu street dance, tantsuline teater, hip-hop, house, locking, popping, commercial jazz jne. Laager toimub Tallinna erinevates kohtades ning on suunatud lastele, noortele ja täiskasvanutele.

Koolitus- ja Tantsukeskus Flamingo
Flamingo on koolitus- ja tantsukeskus, mis on spetsialiseerunud tantsukursuste pakkumisele igas vanuses tantsijatele. Keskuse tunniplaani kuuluvad erinevad tantsustiilid alates klassikalisest tantsust kuni tänavatantsudeni. Flamingos pakutakse ka privaatsete tantsutundide võimalust. Lisaks toimub keskuses regulaarselt erinevaid tantsuüritusi.

Nõmme Noortemaja
Nõmme Noortemaja on Tallinna noortekeskus, mis pakub noortele erinevaid tegevusi. Noortemaja tantsugrupis saavad osaleda kõik soovijad, olenemata nende tantsuoskusest. Tantsugrupi treeningutel õpetatakse erinevaid tantsustiile ning valmistatakse ette kava, mida esitatakse erinevatel üritustel. Nõmme Noortemajas toimuvad ka igal aastal tantsuvõistlused.

Salsa House
Salsa House on Tallinna kuumim tantsuklubi, kus saad tantsida erinevaid Ladina-Ameerika tantse. Salsa House’is võib nautida ka elavat muusikat ning osaleda erinevatel tantsuõhtutel. Klubis pakutakse ka tantsukursusi, alustades algajatest edasijõudnuteni, ja privaatsete tantsutundide võimalust.

Dance Act Tantsukool
Dance Act Tantsukool pakub erinevaid tantsukursusi kõigile vanustele. Koolis pakutavate tantsustiilide hulka kuuluvad kaasaegne tants, showtants, jazztants, hiphop ja break. Lisaks pakutakse Dance Act Tantsukoolis ka võimalust osaleda etendustel ja tantsuvõistlustel.

Tango Tallinn
Tango Tallinn on kõikidele tangohuvilistele suunatud tantsuklubi, kus saad õppida tango aja- ja ruumitunnetust ning erinevaid tantsuvõtteid. Tango Tallinnas toimuvad ka õhtused tantsuõhtud, kus võib nii ise tantsida kui ka jätta end rütmi embusesse viia ning jälgida teiste tangohuviliste tantsuetendusi.

Studio 99
Studio 99 on Tallinna oma tantsuklubi, kus saad tantsida erinevaid stiile: hip-hop, jazztants, tantsuline teater ja street dance. Studio 99 pakub ka võimalust osaleda tantsutrennides erinevate staaridega ning osa võtta erinevatelt tantsuvõistlustelt.

Kokkuvõtteks, Tallinna tantsupaiku on igale maitsele ja vanusele. Alustades tantsukeskustest, kus õpetatakse erinevaid tantsustiile, kuni klubideni, kus saad tantsida erinevaid Ladina-Ameerika tantse. Lisaks pakutakse võimalust osaleda erinevatel tantsutundidel, leida sõpru või lihtsalt ennast proovile panna. Olgu su lemmiktantsustiiliks siis hip-hop, house, locking või hoopis tango, Tallinnas on kindlasti sobiv koht, kus oma tantsukirge välja elada!