Nullkulu

Nullkulu

kus saab öösel süüa tallinnas?

Kus saab öösel süüa Tallinnas?

Kui oled juba kogenud Tallinna ööelu, siis tead kindlasti, et öise nälja korral on palju võimalusi leida maitsvat söögikohta. Kuid kui oled esmakordselt Tallinnas ja otsid parimaid kohti või soovid leida uusi söögikohti, siis loe kindlasti edasi. Meie juhendab sulle kus saab öösel süüa Tallinnas.

Von Krahli Aed

Kui soovid midagi erilist ja kaunist, siis on Von Krahli Aed kindlasti koht, mida sa peaksid külastama. See restoran, mis asub ajaloolises hoones, pakub suurepärast menüüd, kus on mitmeid vegan- ja taimetoidu roogasid, aga ka kvaliteetseid liharoogasid. Kohvik on avatud hiliste öötundideni ja pakub ka ilusat väliala, kus saab nautida etendusi ja muid kultuuriüritusi.

Must Puudel

Lisaks Von Krahli Aiale on Must Puudel üks kõige populaarsemaid valikuid Tallinna öösel avatud söögikohtade hulgas. Restorani atmosfäär on boheemlaslik ja talumaja stiilis. Must Puudel on tuntud oma erinevate menüüvalikute poolest, sealhulgas talupoegadele hea dingi, kalaretseptide ning talupoegade kookide ja leibadega. Avatud on ka kuni kell kolm öösel.

Baaribal

Kui otsite öiseks söögiks midagi väikesemahulist, kuid siiski maitsvat, siis tuleks teil kindlasti proovida Baaribali tööstusstilist atmosfääri ja menüüd. Baaribal pakutakse suurepärast valikut snäkke, võileibu ja lihtsaid kuid maitsvaid roogi nagu burritod jne. Baaribal on avatud kuni kella kaheksani hommikul.

Hong Kong

Hong Kong on Chinatowni nime kandev baar, mis on avatud kolmekoliki kuueks õhtul kuni kella kaheksani hommikul. Hong Kong pakub Aasia stiilis söögikohta, mis on varustatud limiitselt aparaadi poolt valmistatud toiduga, nagu sushi, pulgakommid, dim sum ja muud. Lisaks pooltöödeldud toidule pakub Hong Kong ka Aasia moodsa elu kujutlust ja atmosfääri.

Dirhami kalasadama haigla

Kui oled otsinud midagi erilist, näiteks traditsioonilist ja maitsvat toitu, siis võib Dirhami kalasadama haigla olla just see koht, mida olete otsinud. Dirhami kalasadama haigla pakub tervislike toitainete rikkaid roogi, mis sisaldavad juur- ja puuvilju, aurutatud köögivilju, kalafilee ja kartulipütse ning palju muud. Dirhami kalasadama haigla on avatud öösel ja pakub köögiõpetuste ja õhtusöökide töötoad.

Paavsti peakoka töö

Kui soovid tõelist meistriteost, siis peaksid kindlasti proovima Paavsti peakoka tööd, mis on üks Tallinna parimaid söögikohti. See öösel töötav restoran pakub toite, mis on valmistatud puhastest, kohalikest toidutoodetest ning kasutatud on ka filtreerimise ja valmistamise tehnikaid, mis on mõeldud söödud toidu maitse paremaks muutmiseks. Menüüs on palju erinevaid roogi, nagu juurviljadeks täidetud seened või vutimunad, samuti avokaadosalat või grillitud lambaliha. Paavsti peakoka töö on avatud öösel kuni keskhommikuni.

Carmen café

Kui soovid nautida häid pastaroogi, võite kiirustada Carmen kohvikusse. Carmen café pakub laia valikut pastatoite, mille valmistamiseks kasutatakse ainult kõrgekvaliteedilisi tooraineid ja mis on valmistatud spetsiaalse tehnikaga. Menüü muutub iga päev ja sisaldab erinevaid pudelivorme, risotto ja salateid.

Kokkuvõte

Tallinna nälga võib rahuneda mitmel viisil öisel ajal kohvikutes, restoranides või baarides. Soovitame alustada restoraniga Von Krahli Aed või Must Puudel, kui otsite midagi unikaalset või traditsioonilist. Kui soovite mõnda snäkki, siis proovige Baaribali võileibu ja snäkke. Lihtsama menüü vajaduse korral võib Hong Kong olla sobiv valik. Dirhami kalasadama haigla pakub taskukohaseid valikuid tervislike roogade kohta ja Paavsti peakoka töö pakub kõrgekvaliteetset ja mitmekesist menüüd, samas kui Carmen café pakub väga häid pastaroogi.

Nii et kui otsite kus öösel Tallinnas süüa, siis veenduge kindlasti, et üks neist soovitustest on nimekirjas, sõltuvalt teie eelistustest. Külastage neid kohti ja leidke oma lemmikud!