Nullkulu

Nullkulu

kus saab eestis suusatada?

Kus saab Eestis suusatada: parimad suusarajad ja kohad talverõõmude nautimiseks

Talv on Eestis ilus aeg ja talvel miski ei anna rohkem rõõmu kui hea suusatamine. Kus siis aga Eestis saaks parimalt suusatada? Selleks tuleb teada, kus asuvad Eesti parimad suusakeskused ja rajad.

Kõik suusarajad on erinevad nii maastiku kui raskusastme poolest, mistõttu leidub suusatamisele võimalusi nii algajale kui professionaalile. Allpool leiate suusaradade loetelu, mis sobivad kõigile suusahuvilistele.

Otepää

Otepääl on kõige tuntum suusakeskus nimega Tehvandi ja glehkekeskus Kuutsemäe. Tehvandi spordikeskusest leiab palju rajakesi, sealhulgas tuntumad 10 ja 5 km pikkused rajad. Kuutsemäe on pigem väiksem keskus sõbraliku atmosfääriga ning sobib algajatele ja lastega peredele.

Vooremäe

Vooremäe on kuulus oma kvaliteetsete suusaradade ja -keskuste poolest. Siin on head nõlvad kõigile, alustades algajatest kuni tipp-suusatajateni. Lisaks on olemas ka kergem raadius, mis sobib eriti hästi algajatest lastele.

Munaraku

Munaraku suusakeskus asub Jõgevamaal ning on eelkõige suurepärane koht harrastussuusatajatele. Siin on ligikaudu seitse kilomeetrit suusaradasid, sealhulgas valgustatud õhtustel aegadel.

Nüpli

Nüpli on suusatajatele suurepärane koht Valgamaal, selles keskuses on mitu rada erineva pikkusega. Rajad on valgustatud hilisemal ajal, seega on ka võimalus öösiti suusatada.

Kiviõli Seikluskeskus

Kiviõli Seikluskeskus on nime poolest seikluspargi väljaspool asuv suusakeskus Kohtla-Järve lähedal. See on ideaalne koht spordiharrastajate nautimiseks kodus lähedal, kuid siiski Eesti parimatel kvaliteetsetel radadel. Siin on ka võimalus märgistatud ja ettevalmistatud radadel kelgutada.

Nagu on näha, on Eestis palju suusaradade ja -keskuste valikut. Oluline on leida koht, mis sobib kõige paremini teie tase ja stiiliga. Tee kindlaks, et olete ette valmistunud õige varustusega ning naudi oma talverõõme Eesti suusakeskustes!

Kokkuvõte

Eesti on suurepärane koht, et nautida talverõõme. Meil on palju erinevaid suusaradu ja -keskusi, mis sobivad kõigile suusasõpradele. Leidke endale sobiv koht ja veetke aega looduses, et nautida talverõõme ja tervislikku eluviisi.