Nullkulu

Nullkulu

kus pidada sünnipäeva tallinnas?

Kus pidada sünnipäeva Tallinnas
Kui soovite korraldada oma sünnipäeva Tallinnas, siis olete õiges kohas. Tallinn on täis toredaid kohti, kus saate üritust korraldada ning hästi aega veeta koos oma sõprade ja lähedastega. Siin on mõned kohad, mida soovitame, et teie sünnipäev muutuks unustamatuks.

Piduliku õhtusöögi katuse all vaatega linnale

Kui soovite korraldada stiilse sünnipäevaõhtusöögi, siis oleks üks parimaid kohti restoran “Tchaikovsky” Tallinna südalinnas. See restoran asub Swissôtel’is, majutusasutuses, kus on kaunid vaated Tallinna vanalinnale.

Tchaikovsky menüü on tõeline kulinaarne elamus. Peakokk Vladislav Djatšuk loob iga külalise jaoks erineva tervitusjoogi ning rätsepatööna valmistatud õhtusöögi. Menüüs on kasutatud vaid kõrgeima kvaliteediga toiduaineid ja muidugi pakutakse ka laia valikut veinikaarte.

Lõbus ja seikluslik sünnipäev

Kui soovite korraldada lõbusat ja seikluslikku sünnipäevapidu, siis soovitame külastada “Go Travel Adventure Parki.” Siin võite nautida erinevaid seiklusradu ja aktiivseid tegevusi koos sõpradega.

Lisaks radadele on veel olemas ka vibulaskmine, batuudid ja palju muud. Kui aga otsite midagi veidi rahulikumat, siis saate nautida spaaprotseduure või basseini. “Go Travel Adventure Park” on suurepärane koht, kus veeta aktiivset sünnipäeva koos sõprade ja lähedastega.

Tervislik sünnipäev

Kui soovite tervislikku sünnipäeva pidada, siis on “La Muu” jäätisekohvik üks parimaid kohti. “La Muu” kasutab oma jäätistes orgaanilisi koostisosi ja käsitsi valmistatud meetodit. See teeb jäätistest tõelise maitseelamuse.

Lisaks võite siin nautida ka kohvi ja eriskummalisi teesid. Kohvikus on palju istekohti ning interjöör on väga stiilne ja hubane. “La Muu” jäätisekohvik on ideaalne koht tervisliku ja maitsva sünnipäeva korraldamiseks.

Eksklusiivne sünnipäev

Kui soovite korraldada midagi tõeliselt erilist, siis on “C9 Hotell” ideaalne koht. Hotellis on majutuseks vaid kaks sviiti, igas suurus umbes 100 ruutmeetrit. “C9 Hotell” on ka ainus hotell, mis nii professionaalselt oma klienditeeninduse peale mõtleb.

Iga sviit on erinev ja ainulaadne. Hotell pakub imelist vaadet linnale ning võimalust nautida privaatset õhtusööki oma sviidis.

Kokkuvõte

Tallinn on täis erinevaid kohti sünnipäeva pidamiseks – alates tervislikest jäätistest eksklusiivsete hotellideni. Kõik sõltub teie soovidest, külalistest ja eelarvest. Oluline on, et sünnipäevakuul saaksite lõõgastuda ja hoida kõiki oma külalisi korraliku meelelahutusega. On aeg korraldada oma unustamatu sünnipäev pidu Tallinnas – õnnelikuks saamine garanteeritud!