Nullkulu

Nullkulu

kus pidada 10 aastase tüdruku sünnipäeva tallinnas?

Kus pidada 10-aastase tüdruku sünnipäeva Tallinnas?

Tere tulemast Tallinna – Eesti pealinna! Kas otsid kohta, kus tähistada oma 10-aastase tütre sünnipäeva? Siin on mõned ideed, mis on kindlasti tähelepanuväärsed ning kõigile meelejärgi.

Kalamaja Lastemuuseum Miia-Milla-Manda

Kas teadsid, et Kalamajas asub lastemuuseum Miia-Milla-Manda? See muuseum on täiuslik koht, kus tähistada sünnipäeva. Muuseum pakub erinevaid lahe näituseid ja tegevusi lastele, sealhulgas interaktiivset Loomulikult Vilde teatrit ja teadustegevusi. Kindlasti ei saa mööda pugeda laste teaduslaborist, kus saab näha ja proovida erinevaid teaduse katseid. Käibega tagab kordumatu elamuse ja kindlasti on tüdrukud väga rõõmsad ja õnnelikud sellel toredal päeval.

Rocca al Mare lõbustuspark

Rocca al Mare lõbustuspark on suurepärane koht, kus korraldada tütre sünnipäevapidu. Siin on kõigest kujutletavast lõbustuste valikust alates karussellidest kuni vurrude ja karusellideni. See on näide tõelisest seiklusest suurele tüdrukute pundile, kes on saabuvas sünnipäeval kogunenud. Park pakub ka suurepärast vaadet merele, mida kindlasti tahad oma lapsepõlve mälestuste nimekirja lisada. Veelgi enam, seal on palju restorane ja kohvikuid, mis pakuvad erinevaid sööke ja jooke, mida tüdrukud kindlasti hindavad.

Loodusmaja

Kas otsid kohta, kus tüdruksõbralikult aega veeta 10-aastase sünnipäeva tähistamiseks koos sõpradega? Loodusmaja on koht, kus laps saab oma sünnipäeva looduse eest hoolitsemise teemal õppida! Selles looduskaitseala nagu loodusmajae filiaali saab külatud erinevatest koduloomadest, mida saab silitada ja mõned neist isegi toita! Näiteks looduse jalgsirajad matkasõpradele on omaette vaatamisväärsus. Looduslikus metsas jalutamine ja kodulindudega mängimine, mõistatused pargi seintel annavad teile kõigile julgust ja teadmisi, et Eesti loodus on imeline.

Nõmme seikluspark

Kui teie tütar armastab seiklust ja väljakutseid, siis on Nõmme seikluspark looduslik valik. Suurepärane koht, kus viia oma sünnipäevale sõbrad ning nii suurtele kui ka väikestele külastajatele on siin toidud, ka sportimise ja seikluse ajal! Looduskaitsealal leiad kardinate kõrgetel kõrgustel, laiad rippsildade ja pidulikud köied, mida mööda saab kõndida või kõrguse hirmu trotsida. Lisaks on olemas ka madalama raskusastme erinevad atraktsioonid, mis on ideaalsed väikestele sünnipäevalistele! Kui soovid näha tõelist loodusmaastikku, siis siin on mõni päev välitingimustes mõnusa ajaviite veetmiseks looduskaitsealal.

Kuidas siduda kõik need mõtted kokku

Kas pole mitte tore, et meil Tallinnas on nii palju erinevaid võimalusi, kuidas tähistada oma tütre 10-aastast sünnipäeva! Kõikidest nendest ideedest kindlasti leiad just selliseid, mis sobivad teie perele ja mõnes ka kohalike teemadega tutvumiseks. Kokkuvõtvalt võite valida meelepärastest tegevustest ning sünnipäevast saab kindlasti suurepärane päev!

Soovime tüdrukule tohutut sünnipäevatorti ja toredaid mälestusi koos sõpradega. Palju õnne sünnipäevaks!

Veel.