Nullkulu

Nullkulu

kus meid ammu oodatakse?

Kus Meid Ammu Oodatakse

Tere tulemast Eestisse! Me oleme väike riik üleilmse tausta ja suure tulevikupotentsiaaliga. Kui otsite maailma kõige digitaalsemat ja mitmekülgsemalt ühendatud riiki, siis on Eesti koht, mida otsite. Kuid mis teeb Eesti eriliseks, kuhu meid juba ammu oodatakse?

Eesti lugu

Eesti on vanem kui on ehk teadnudki. Meie kauaaegne ajalugu algas kahtlemata tuhandeid aastaid tagasi, kuid Eesti Vabariigi esimene iseseisvusperiood algas alles 24. veebruaril 1918, kui Eesti kuulutas iseseisvuse Vene impeeriumi tingimustest vabanenud riikide seas.

Eesti on tuntud oma looduse poolest. Meil on palju metsi, jõgesid, lahesid ja saari. Kõige tuntum on aga meie meri, mis annab meile võimsa tunde, kui seisame rannal ja vaatame, kuidas päike tõuseb lainemurdja kohal. Meie tõelist vara on aga inimesed, kellest enamik on väga sõbralikud ja abivalmid.

Eesti on ideaalne koht oma linnade ja maapiirkondade tasakaalu tõttu. Eesti linnad on suletud ja sõbralikud, kus on palju loodust ja kus elu on rahulik ja mugav. Meie maapiirkonnad on siiski rikkad traditsioonide ja kultuurilise pärandiga, kus saate tutvuda ellujäämisoskuste, talupõllu, looduskaitse ja taluteemadega.

Mängides Eesti troonimisel

Tänu oma asukohale ja digitaalsele infrastruktuurile on Eesti kujunenud tugevaks majanduseks, mis muutub igal aastal kiiremaks ja efektiivsemaks. Kõrgtehnoloogia, IT ja e-riigi lahendused on muutunud Eesti kui ideoloogilise liidri võtmeaspektiks maailmas.

Eestil on väga aktiivne tehnoloogiamaastik ja uued ideed ja tooted jõuavad turule kiiremini kui enamikus teistes riikides. Eesti on tuntud kui üks edukamaid start-up riike maailmas, kus paljudel noortel ja innovaatilistel ettevõtjatel on võimalus hankida projektide ja idufirmade jaoks rahastust.

Eesti on kujunemas tänapäevaseks kirjutajaks IT-s. Kogu meie äri- ja sotsiaalsüsteem on digitaliseeritud, mis muudab elu lihtsamaks ja mugavamaks. Erinevalt enamikust maailmast saate Eestis kiiresti ka suure hulga tegevusi Internetis teha, sh. osta, rentida ja tasuda.

Eesti on ka suurepärane koht õppimiseks. Meie ülikoolid ja õppeasutused on tuntud kvaliteedi poolest. Paljud välismaa õpilased valivad Eesti, sest siin on palju häid programme, mida saab õppida inglise keeles või teistes keeltes. Eesti keeles õppimine võib olla väljakutse, kuid see on ka väga rahuldust pakkuv.

Reisisihina Eesti

Eesti on suurepärane reisisiht. Meil on palju looduslikke ilu ja palju ajaloolisi objekte. Siin saate näha kõrgete mägede tippu või kõndida metsateede vahel. Kultuuri tähtsust ei saa alahinnata, sest Eestil on tugev ja rikas rahvuskultuur, mida on kujundanud aastasadade jooksul paljud rahvad.

Kui teile meeldivad rannad, veemassid ja päikesepaiste, siis on Eesti teie jaoks parim koht. Meie rannad, poolsaare poolsaared, lahed ja saared väljaspool rannikut, annavad sulle enneolematu kogemuse valgest liivast, kristallselge veest ja rannastseenist, mis mäletate alati.

Kuid kõige olulisem reisieesmärk Eestis on inimesed. Eestis elab vaid 1,3 miljonit inimest, nii et seal on alati palju ruumi. Eestlased on äärmiselt sõbralikud ja abivalmid, eriti kui räägite eesti keelt.

Lõppsõna

Eestil on palju pakkuda kõigile, kes soovivad tugevat digitaalset infrastruktuuri ja elada ühe Euroopa kõige turvalisema riigi taevas. Tere tulemast Eestisse, kus teid juba kaua oodatud olete!

Veel.