Nullkulu

Nullkulu

kus buss on?

Kus buss on: Kuidas leida kiiresti oma manalast kadunud bussi

Tihti nõustuvad kõik kokku, et oma sihtkohta jõudmiseks on kõige mugavam kasutada bussiliiklust. Busside graafikud on etteaimatavad ning bussid sõidavad pea igale poole.
Aga mis saab siis, kui olete oma bussipeatusest lasknud mööda oma bussi ja tunneli lõpus näete, kuidas ta Teie eest minema sõidab? Kas te olete mõelnud, et peaksite pärast möödalaskmist bussi saamiseks järgmisesse peatusesse jooksma ja tühja hetke kodus ootama?
Kui Teie vastus on jaatav, siis järgnevalt on just Teie jaoks mõned tõhusad näpunäited, kuidas leida Teie hiilgav valge hobune ehk Teie kaduma läinud buss.
1) Bussifirma kodulehekülg
Paljud bussifirmad pakuvad oma kodulehel reaalajas teavet oma busside asukoha kohta, seega selle asemel, et lootma jääda, et Teie buss on täpselt õigel ajal oma kohal, minge bussifirma kodulehele ja leidke bussi reaalajas asukoht.
2) Bussifirma mobiilirakendus
Samuti on rohkem kui tõenäoline, et bussifirma rakendus on saadaval Google Play’s ja App Store’is. Allalaadimise järel peate sisestama oma bussiplaani ja bussi numbreid, et jõuda oma õige bussini.
3) Bussijaama infotahvel
Bussijaamad on tavaliselt varustatud infotahvlitega, mis kuvavad Teie kodu- ja sihtkohti, väljumisgraafikut ja busside numbreid, mida saab jälgida. Kui olete oma kadunud bussi numbrit tähele pannud, võite selle sisestada infoekraanile, et saada täpsemat teavet.
4) Teejuhtide küsimine
Kui te ei taha kasutada reaalajas teavet, proovige küsida teavet teiste möödujatega või teejuhtide käest. Kui Teie bussid väljuvad samast peatusest, küsige võib-olla teiste busside draiveritelt, kas nad märkasid õiget bussi või infopunktide juures töötavalt inimestelt.
5) Veebipõhine otsingumootor
Kui Teil pole õnnestunud oma kadunud bussile jälile saada, võite alati kasutada veebis otsingumootorit. Sisestage bussi numbrid ja linna nimi, ja võib-olla leiate linke, mis toovad teid Teie bussi õigele jäljele.
Kokkuvõtteks, kui olete oma bussist mööda lastud, on mitmeid viise, kuidas oma bussini jõuda. Mine bussifirma kodulehele või mobiilirakendusse, küsi teisi möödujaid / teejuhte, otsi infotahvlilt-information või kasuta otsingumootorit. Siis on Teil võimalik jätkata oma teekonda ilma edasist viivituseta.