Nullkulu

Nullkulu

kus asub mauritius?

Kus asub Mauritius?

Mauritius on saareriik, mis asub India ookeanis. Riik asub Aafrika mandrist umbes 900 kilomeetri kaugusel ida suunas. See on tuntud oma troopiliste randade, eksootiliste looduslike kohtade ja kultuurilise mitmekesisuse poolest.

Mauritius on üks Inda ookeani kõige külastatavamaid saari. Sel põhjusel on riik välja töötanud oma turismi- ja majandusstrateegiad ning muutunud hea mainega elupaigaks Euroopast, Aasiast ja Aafrikast pärit miljonitele turistidele.

Mauritius on riik, mida on külastades palju näha ja teha. Saare parimad omadused on türkiissinised rannad, kristallselge vesi ning rohked kultuurilised vaatamisväärsused. See artikkel annab teile rohkem teada Mauritiusel teha ja avastada.

Reisimine Mauritusele

Mauritiusel asub Sir Seewoosagur Ramgoolami rahvusvaheline lennujaam, mis teenindab enamikku saarele saabuvaid rahvusvahelisi lennukeid. Riiki võib külastada ka kruiisiga. Mauritiusel on külastajatele saadaval lai valik majutusvõimalusi alates luksuslikest kuurortidest kuni taskukohaste hosteliteni.

Riik on turistidele oma paljunäoline ja rikkalik kultuuriga meeltmööda. Saart on mõjutanud paljud kultuurid, sealhulgas Prantsuse, Briti ja India kultuur. Suurem osa Maurituse elanikest kõnelevad inglise ja prantsuse keelt, samuti on kohalik keel, mis on segu prantsuse, aafrika ja india keeltest.

Riigi kliima on troopiline, mida iseloomustavad suvel väga kõrged temperatuurid ja talvel jahedamad temperatuurid. Tulenevalt oma geograafilisest asukohast, võib Mauritiusel ette tulla tsüklone, eriti suvel.

Mauritiusel teha ja avastada

Saarel on palju näha ja teha. Siin on mõned kohad, mis tuleks külastada siis, kui olete hiljuti riiki saabunud:

1.Külastage Chamarel’i luidet – Chamarel’i luidet peetakse mauritiuslikeks seitseks uhkeks loodusnähtuseks. Siin saate nautida muljetavaldavaid vaateid ja matkata loodusega. Soovitav on külastada seda paika päikesetõusul või –loojangul.

2.Mine krokodilliparki – krokodillipargis saate ronida kaheksajalgsete puu otsa, et nautida saare ülaosa vaadet. Krokodillidele toidu andmine on üks põnevamaid tegevusi, mida krokodillipargis pakutakse.

3.Kesklinn – külastades Mauritius’i pealinna Port Louis’t, saate tunda riigi pärist identiteeti. Linnas leidub palju ajaloolisi vaatamisväärsusi ja turge, kus saate kohalikku käsitööd ning gastronoomiat proovida.

4.Maurituse muuseum – Maurituse muuseum asub Port Louis’ linnas ja annab võimaluse õppida rohkem riigi ajaloo ja kultuuri kohta.

Kasulik teave

Järgnev on mõned soovitused, mis aitavad teil Mauritiusel reisides seiklusest maksimaalset tulu saada:

1.Kandke alati päikeseprille ja päikesevärskut
2.Pakkige kaasa ese, mis kaitseb teid sääskede ja teiste putukate eest
3.Võtke kaasa riided, mis sobivad kohaliku kliimaga
4.Ole valmis kulutama kohapeal raha – hoolimata asjaolust, et Mauritius o n kallis sihtkoht, on palju restorane ja hotelle, kus saate maitsva toidu ning hea teeninduse eest maksta taskukohaseid hindu.

Kokkuvõte

Mauritius on saareriik, mis asub India ookeanis. Riik on populaarne turismisihtkoht ning pakub külastajaile muljetavaldavaid randu, kultuurilisi vaatamisväärsusi ja troopilist kliimat. Mauritiusel on palju näha ja teha ning see on ideaalne sihtkoht neile, kes soovivad kogeda uus kultuurimuljeid ja lummavaid loodusnähtuseid. Väldi liigset päikesepõletust, võta kaasa kaitse sääskede vastu ja rõivastu kohaliku kliimaga sobilike riietega, et loodusega maksimaalselt ühendust saada.

Veel.