Nullkulu

Nullkulu

kus asub lottemaa?

Kus asub Lottemaa: Lapsemeelne puhkusepaik kogu perele

Lapsepõlv on üks huvitav aeg, täis uusi kogemusi ja mängulisi seiklusi. Üks selliseid seiklusi võib olla Lottemaa külastamine. Kui otsite kohta, kus veeta kvaliteetaega koos perega ja kusjuures uusi kogemusi juurde saada, on Lottemaa parim valik. Kuid kus see asub? See salapärane koht, kus Lotte ja tema sõbrad tegutsevad, asub Pärnumaal Riisa külas. Tutvume selle koha põnevate vaatamisväärsustega!

Kuidas Lottemaale saada

Riisa küla asub umbes 35 kilomeetrit Pärnust Tallinna poole. Selleks, et Lottemaale jõuda, tulebki esmalt jõuda Pärnusse. Sealt edasi on kõige parem minna autoga – sõiduaeg on umbes pool tundi. Samuti on võimalik kasutada bussi, kuid bussipeatuste asukohad on tihedalt seotud graafikuga, nii et õige aja leidmine võib olla keeruline. Kui olete liikvel Tallinna suunas, tuleb Riisast umbes 140 kilomeetrit kaugusel asuvale Tabasalu poole pöörata.

Attraktsioonid

Lottemaa on Eesti suurim teemapark, kus on palju seiklusi kogu perele. Seal on 11 atraktsiooni, alustades vaatetorniga kõrgusesse ronimisest kuni veeatraktsioonide ja karusselsõitudeni. Üks Lottemaa tipphetki on Lotte maja, mida saab ekskursiooniga külastada – see on tõeline Lotte maailm, mida kõik Lotte fännid armastavad. Samuti on ka seikluslik eripakkumine, mis võimaldab kogeda mitut atraktsiooni ühepiletiga.

Lottemaa on tuntud ka oma lummava looduse ja avatud õhu tegevuste poolest. Seal on telkimisplatsid, kus saate veeta öö või kaks, teha lõket ja nautida maaelu võlusid. Lottemaa toidukohtades on võimalik osta kohalikke toiduaineid ning autentsed rahvakoostised.

Meeskonna võimalused

Kui olete grupijuht või korraldate firmaüritusi, tasub eelnevalt teada saada eripakkumistest Lottemaa grupipiletite korraldamiseks. Kohapeal on saadaval erinevad võimalused ja kohandused, nagu näiteks giid teenus, telkimisvõimalus ja palju muud. Töökollektiivid saavad ühiselt mängida spetsiaalse väljakutse vormis mänge metsas, mis aitavad parandada meeskonnatööd ja arendada koostööd.

Mida veel Lottemaalt leida?

Lisaks nimekatele vaatamisväärsustele on Lottemaal ka erinevad kohad, kus saab teha erinevaid tegevusi, nagu näiteks erinevad töötoad, minigolfi rada, batuutide, kiigedega mänguväljakud ja iseteeninduslikud segway-d. Kõik need õngerõõmud ja ülejäänud tegevused ei ole küll tasuta, kuid just see tähendabki, et ükski pere ei pea muretsema, et selleks, et midagi ette võtta tuleks pank ära võtta. Teemapark sobib kõikidele perele ja neile, kes tahavad hea tuju ja lõbusaid seiklusi.

Järeldus

Lottemaa on kahtlemata andnud kogu Eestile palju kontinentidevahelisi külalisi ja on üks riigi populaarsemaid kohti, mida külastada. Külastus Lottemaale saab olla tõeliselt nauditav kogemus nii perele kui ka reisikaaslasele. Pärnumaal asuvatel inimestel on privileeg külastada seda muretut ja ilusat kohapaika ja teistel, kes tulevad kaugemalt, leida inspiratsiooni rännakutel läbi imeliste Eesti maastike. Igal juhul on Lottemaa külastus kogu perele ja kõigile, kellele meeldivad seikluslikud atraktsioonid ja kaunid maastikud.

Veel.