Nullkulu

Nullkulu

kus asub ibiza?

Kus asub Ibiza

Kui olete kunagi kuulnud Ibiza saarest, teate juba, et tegemist on kohaga, mida sageli seostatakse pidude ja hullumeelsusega. Nagu sageli juhtub, on legendis pisut tõtt, kuid ka pisut liialdust. Tõde on aga see, et Ibiza on tõeliselt erakordne koht. Kus asub Ibiza? Kuidas sinna saab? Kuidas veeta aega sellel võluval saarel? Selles artiklis vastame neile ja paljudele teistele küsimustele.

Kus asub Ibiza?

Ibiza asub Vahemeres, Hispaania rannikust umbes 150 km kaugusel. See on osa Baleari saartest, mille hulka kuuluvad ka Menorca, Mallorca ja Formentera. Baleari saared on kuulus sihtkoht turistide jaoks, kuna need pakuvad ideaalset kombinatsiooni looduslikest maastikest, ranna- ja merepõhistest tegevustest ning lõksest ja meelelahutusest.

Kuidas võite Ibiza saarele jõuda?

Ibiza saabub kõige paremini lennukiga. Saarel on rahvusvaheline lennujaam, kus maandub palju lennukeid igapäevaselt. Lennujaamast saate rentida auto või võtta takso, et jõuda oma hotelli või elukohani.

Lisaks on Ibiza saar jõukohasem marsruut purjetajatele ja merehuvilistele. Saabudes paadiga, saate nautida imelist merepõhist vaadet, mis annab teile võimaluse lisaks saarele ka vaadata ka ümbritsevat loodust.

Ibizal on ka palju valikuid autorendiks ja jalgratta rentimiseks. Sealne liiklus on suhteliselt rahulik ja võimaldab rahulikult sõita ning nautida saare ilu.

Mida saarel teha?

Olles jõudnud Ibiza saarele, on teil palju võimalusi teha seda, mis kõlaks mitte ainult lõbusalt, vaid ka põnevalt. Saarel ringi vaadates saate imetleda palju maalilisi vaateid – saar on tuntud oma ilusa looduse poolest. Rannad on suurepärased ja seal on palju erinevaid veespordialasid, mida saate proovida. Vesi on kristallselge ning randades on palju heledat liiva.

Kuid mis tõesti meelitab Ibiza külastajaid, on ilmselt saare ööelu. Saar on tuntud erinevate meelelahutusvõimaluste poolest, alates baaridest ja klubidest kuni reivideni välja. Suvel saab Ibiza klubid ja baarid muuta suurt pidu. See on teie võimalus tunda tõelist Ibiza tunnet.

Kokkuvõte

Ibizal on palju pakkuda nii looduslike ilude kui ka meelelahutuse poolest. Kus asub Ibiza? Kaunis saar asub Vahemerel Hispaania ranniku lähedal ja on tuntud oma kaunite randade, heleda liiva, kristallselge vee ning kaasahaarava ööelu poolest. Lennukiga saabumine on kõige mugavam viis saarele jõudmiseks, kuid saate ka reisida paadiga, rentida jalgratta või auto nautides ilusat saare maastikku. Seega veetke väljaspool igapäevaelu tegevusrikas nädalavahetus või puhkus Ibiza saarel ja keegi ei taha sinna tagasi minna. Kogenud reisijatele, esmakordsete turistidele ja kõigile teistele uudishimulikele reisijatele on Ibiza tõeline pärl.

Veel.