Nullkulu

Nullkulu

kus asub egiptus?

Kus asub Egiptus: Avastage iidsete võlude maa

Kas soovite külastada imet, mis on täis ajalugu ja sära? Kui jah, siis võib-olla olete juba mõelnud Egiptuse külastamisele. Egiptus on iidse tsivilisatsiooni kodumaa, mis rännakulugu on ületanud ajalootunnid ja miljonid inimesed kogu maailmast on sellele ajaloolisele maale korduvalt külastanud. Nüüd vaatame koos oma tõelises säras, kus asub Egiptus.

Kus asub Egiptus?

Egiptus on paikneb peamiselt Põhja-Aafrika põhjaosas, Vahemere idakaldal. See piirneb Gaza sektoriga, Iisraeliga, Punase merega, Liibüa ja Sudaaniga. Kairo on Egiptuse pealinn, samuti suurim linn ja kõige olulisem turismikeskus. Egiptus on 1,002,450 ruutkilomeetrit suur ja seal elab üle 100 miljoni inimese.

Egiptuse ajalugu

Egiptus on ajaloos tuntud kui iidne tsivilisatsiooni asukoht, mille algus on umbes 3150 eKr. Ajaloo kõige ilmekamaks meistriteoseks peetakse püramiide, mis valmisid umbes 2500 eKr. Hiljem nägi Egiptus erinevaid valitsemisperioode, kultuure ja impeeriume, nagu hellenistlik, rooma ja araabia. Need valitsused jättisid endast järel oma tööd, kultuuri ja ajaloo, sealhulgas oma arhitektuur, skulptuur, maalikunst, luule, tehnoloogia, ja muistsete kultuuridena tuntud iidsete ökoloogiliste andmete kivid.

Egiptuse kultuur

Egiptus on tuntud oma kultuuri ja ajaloo poolest kogu maailmas. Egiptuses on palju nägemisväärsusi, mis kujutavad endast rikkalike looduse ainulaadset segu ja sisemist sära. Nende hulka kuuluvad püramiidid, sfinksid, templid, suurejoonelised monumentid, näiteks Karnak ja Luxori tempel, jõelaevad ja Niluse kruiisid, kõrbepiirkonnad, mis põlengutes lummavad silmeid, ja eksootilised köögid.

Egiptuse turism

Egiptuse turism on alati pakkunud külastajatele palju võimalusi. Kuid viimastel aastatel on turistide arv mägiselt langenud. Seda seetõttu, et turistidele, kes lähevad Egiptusesse, esitatakse tõsiseid julgeolekuprobleeme. See on peamiselt seotud tsiviilseisaku ja terrorismiga riigi osades. Kuid turismialane potentsiaal on endiselt suur ja turistide elustiili mitmekesistamiseks on võimud teinud palju investeeringuid turismi infrastruktuuri.

Egiptus on üks unustamatu maa, mis on täis ajalugu, imesid ja mõistatusi. Kui soovite avastada iidseid võlute, mis asuvad maakoores, siis palun külastage Egiptust kohe ning rabage sealselt saadi emotsioonid endale.

Veel.