Nullkulu

Nullkulu

kus asub dubai?

Kus Asub Dubai: Maa, Kus Miski Pole Võimatu!

Lisaks kuulsale ostlemisele, kõrgetele pilvelõhkujatele ja jäistele (või kuumadele) liivarandadele on emiraadid palju rohkem kui lihtsalt tühi kõrb. Ja ükskõik, kas olete seiklushimuline reisija või lõdvendamist otsiv luksuspeolaps, Dubai on koht, mida teil on kohapeal külastada.

Põhjus number üks, miks Dubai on tõeliselt hinne, on selle muljetavaldav kultuuripärand. Emiraatide linnas on mõned kõige muljetavaldavamad arhitektuuritööd ning näiteid selle kohta leiate kogu linna erinevatest piirkondadest. Üks kõige kuulsamaid vaatamisväärsusi on 828-meetrine Burj Khalifa, maailma kõrgeim ehitus, mis tõuseb linna silmapaistev silhuett.

Teine märkimisväärne vaatamisväärsus, mis toob turiste kõigist maailma nurkadest Dubai linna, on Dubai Mall. Kuid see pole lihtsalt teie tavaline kaubanduskeskus. See on linnas asuv 12.1 miljonit ruutjalga kaubanduskeskus, kus on mitmeid erinevaid kauplusi, sealhulgas üle 1200 toidupoest, filmiteatrist, luksuskaupadest, Spordipoest, juveelipoodidest ja paljudest teistest huvitavatest valikute lõputust valikust.

Dubai kaguosas leiate tõeliselt pingelise vaatamisväärsuse: Palm Jumeirah. Seda saart on kirjeldatud kui seitsmenda maailmaime imet ja seda õigusega. Kui see kunstlik saar oli lõpetatud, on see nii suur, et voolu punktidega koormamiseks oli vaja helikopterit ja seda on võimalik näha isegi kosmosest. Külalised saavad nautida erinevaid randu, hotelle, restorane ja ööklubisid.

Kui rääkida hotellidest, siis emiraatides on neid rohkem kui piisavalt igale maitsele ja eelarvele. Kõigist Dubai hotellidest rääkides Tähendab see eeskujuks tõrgutamatu luksuse poolest. Nii et kui soovite end hellitada, siis luksushotellide ettevõtted nagu Burj Al Arab pakuvad erakordsete hinnapakkumisi ja luksuslikku teenindust, mille kohta ei unustata üksikasjalikult.

Kuid mis siis, kui soovite oma seiklust kaugemale kaevata? Mohammad Bin Rashid Al Maktoum Solar Park on selleks ideaalne koht. Tegemist on tohutu päikesepaneelipargiga, mis töötab intensiivselt, et toota taastuvenergiat mujal linna kohapeal paiknevate hoonete ja ehitiste jaoks. See on ka kaunis koht, kuhu minna matkama ja pargis oma aega veeta.

Lühidalt öeldes on Dubai väärt piisavalt nähtusi, mida näha ja teha. Kas soovite luksuslikku elustiili, erinevaid kultuuripärandilisi projekte ja ehitisi, kaunist kunsti või lihtsalt kogenud atraktsioone, siis on Dhabi linnades midagi paljudele, isegi kõige nõudlikumatele reisijatele. Tule kogeda seda unustamatut teekonda linna, kus miski pole võimatu!

Veel.