Nullkulu

Nullkulu

kus asub disneyland?

Kus Asub Disneyland? Kuidas Disneylandi Külastada, Kui Oled Eestist

Lõuna-Californias asub maailma tuntud teemapark, mis on kogu perekonna jaoks täis seiklusi ja lõbusid. Disneyland on kuulus oma mitmekesiste atraktsioonide poolest, mis sobivad igas vanuses külastajatele. Kui oled Eestist ja sa peaks juhtuma olema Disneylandi külastamisest huvitatud, siis loe edasi, sest sellest artiklist leiad kõik olulised teadmised, et planeerida oma Disneylandi reis.

Disneylandi Asukoht

Disneylandi asukohaks on Anaheim, California, USA. See paikneb Lõuna-Californias, Los Angelesest lõuna pool ning on üks populaarsemaid külastuskohti Ameerikas. Anaheim on koduks Disneylandile ja nii paljudele teistele kuulsatele vaatamisväärsustele.

Lennud ja Majutus Viibimiseks Disneylandis

Reisi Disneylandi saab alustada lennuga Los Angelese Lennujaama, mis on kõige lähemal asuv lennujaam Anaheimile. Lennujaama saabudes saad valida oma majutuskoha vastavalt vajadusele ja eelarvele: Disneylandi hotellid, motellid linnas või korterid, mida on lihtne internetis broneerida.

Disneylandi kahe parki paremaks külastamiseks soovitame vähemalt kolm kuni neli päeva pikkust majutust oma reisiks.

Transport Disneylandi ja Majutuskoha Vahel

Los Angelese Lennujaama läheduses asub palju kohalikke ettevõtjaid, kes pakuvad transporti linnast Anaheimi jaotuskeskusesse Disneylandi jaoks. Siin on ka marsruutid kogu Orange’i maakonda, mille eesmärk on aidata külastajatel navigeerida ja jõuda õige sihtkohta.

Kui soovite kasutada ühistransporti, võib Los Angelese metroo olla kiire ja lihtne viis, kuidas jõuda Anaheimi. Lisaks on olemas ka takso- ja rendiautod, mis on saadaval sõiduks Los Angelesest Anaheimi.

Disneylandi Sissepääs

Disneylandi sissepääs kolmele päevale võib maksma minna umbes 40 000 – 100 000 krooni, sõltuvalt valitud passist. Kui soovite külastada muljetavaldavat Walt Disney Concert Halli või hulgaliselt muuseume Los Angelese Rahvuslikus Muuseumis või vaadata päikeseloojangut Santa Monica Beachil, võib Los Angelese piirkonna pass olla teie jaoks sobiva võimaluseks. Passi hind ulatub umbes 3000 kroonist.

Disneylandi Teemapargid

Disneyland koosneb kahest erinevast teemapargist. Need kaks parki on Disneyland Park ja Disney California Adventure Park.

Disneyland Park on tuntud oma klassikaliste atraktsioonide, teemaparkide ja sõidude poolest, mis meeldivad kõigile vanusegruppidele. Seal asuvad ka tähed nagu see, mida austatakse eriti Disneylandi tähistamiseks, holograafi mängija Mickey Mouse.

Disney California Adventure Park on hiljuti avatud Disneylandi läheduses ja pakub külastajatele rohkem ekstreemseid sõiduvõimalusi. Selles pargis on olemas ka Pixar’i temaatiline ala ja voaremaa show Sky School.

Näpunäiteid Disneylandi Külastuseks

– Disneylandis on suur hulk alla 7-aastastele lastele mõeldud teemapargi vaatamisväärsusi ja sõite ning loomulikult sobivad teemapargid ka igas vanuses külastajatele.

– Siis taaskasutage paljude kohvikute ja restoranide järjekordi, kui teil on tagasilöögi peatamine mitmes kohas ja toitlustuspiirkonnas.

– Californias külastamine võib olla väga soe ja kuum, nii et veenduge, et olete hästi ette valmistatud oma kaartide võtmed meeldetuletusi.

– Disneyland pakub palju lõbustusvõimalusi, seega valige alati broneeritud E-ticket või villakaartid, et võimalust kasutada esmatähtsaid liine või võimalusi, mis sobivad just teile.

– Naudi oma Disneylandi külastust! Disneyland on hämmastav ja unustamatu kogemus, mis annab teile palju meenutusi, mida teile meeldib piiramatult meenutada ka tulevikus.

Kokkuvõtteks

Disneyland on üks kuulsamaid atraktsioonide lõbustusparke maailmas ja kui sa juhtub juhuslikult olema Eestist pärinenud Disneylandi külastamisest huvitatud, võib see olla unustamatult lõbus kogemus. Kui planeerite oma Disneylandi külastust, kasutage seda artiklit oma reisi planeerimiseks.

Veel.