Nullkulu

Nullkulu

kuidas võtta magneesiumi?

Kuidas võtta magneesiumi?

Kas teadsite, et magneesium on üks olulisemaid mineraale meie kehas? See vastutab mitmete protsesside eest kehas, sealhulgas lihaste, südame ja närvisüsteemi funktsiooni säilitamise eest. Kui te pole kindel, kuidas magneesiumi võtta, siis see artikkel on just teile.

Esiteks, kuidas teada, kas vajate magneesiumilisandit? Mõned sümptomid, mis võivad viidata magneesiumipuudusele, on lihaskrambid, väsimus ja ärevus. Kui soovite kindlaks teha, kas vajate magneesiumilisandit, ärge kartke pöörduda arsti poole.

Kui olete otsustanud, et vajate magneesiumilisandit, siis millist vormi tasuks valida? Magneesiumi on mitmesuguses vormides, sealhulgas magneesiumtsitraadis, magneesiumoksiidis ja magneesiumsulfaadis. Iga tüüp imendub kehas erinevalt ja seetõttu on oluline valida vorm, mis sobib teie vajadustega.

Magneesiumtsitraat on üks populaarsemaid vorme, kuna see imendub kiiresti ja tõhusalt. Seda saab võtta koos toiduga või tühja kõhuga. Magneesiumoksiid on odavam võimalus, kuid selle imendumine võtab kauem aega. Magneesiumsulfaati kasutatakse tavaliselt lahtistava vahendina.

Kuidas valida õige annus? Magneesiumi soovitatav päevane kogus sõltub teie vanusest, soost ja üldisest tervislikust seisundist. Tavaliselt soovitatakse täiskasvanutel võtta 310-420 mg magneesiumi päevas. Kuid oluline on märkida, et suuremad annused võivad põhjustada kõhulahtisust.

Kui olete otsustanud, millist vormi ja annust valida, siis millal magneesiumi võtta? Magneesiumi võib võtta igal ajal päeva jooksul, kuid parem on seda võtta pärast sööki. Kuid oluline on järgida konkreetset juhendit igat tüüpi magneesiumi kohta, kuna võtmisaeg võib varieeruda.

Kokkuvõtteks, magneesium on üks olulisemaid mineraale meie kehas ja seda on võimalik tarbida lisandina mitmetes eri vormides. Oluline on valida enda jaoks sobiv vorm ja annus ning järgida konkreetset juhendit. Kui teil on mingeid küsimusi või kahtlusi, ärge kartke pöörduda arsti poole.

Veel.