Nullkulu

Nullkulu

kuidas voltida lennukit?

Kuidas voltida lennukit: üksikasjalik juhend

Lennukite voltimine on kunst, mis nõuab korralikku koolitust ja kannatlikkust. Kuid see on ka väga rahuldust pakkuv tegevus, eriti kui teete seda koos sõprade ja perega. Selle artikli eesmärk on anda teile põhjalik juhend lennukite voltimiseks, et saaksite hakata ise lennukite voltimist proovima.

Tutvuge lennukite põhierinevustega

Enne kui saate alustada lennukite voltimist, peaksite tutvuma lennukitüüpide vahelise erinevusega. Näiteks on olemas planerid, loopijad, trikid, hüpe ja palju muud. Igaühel neist on oma voltimisstiil ja erinevad omadused.

Valige sobiv paber

Parim paber lennukite voltimiseks on õhuke ja kerge kaaluga kontoripaber. See ei ole liiga kerge, et tuul selle lendu kohe viiks, ja mitte liiga raske, et see lendu üles ei tõuseks. Parem on tavaline ja värvimata paber.

Kuidas valmistuda lennukite voltimiseks

Lennukite voltimine nõuab erilist ettevalmistust. Võtke aega ja vaadake üle kõik vajalikud materjalid ja tööriistad. Teil on vaja paberit ja pliiatsit erinevate mustrite joonistamiseks, voldikuid enne kokkupanekut, kääre ja kaunistusmaterjale.

Kuidas voltida lennukit

Lennuki voltimine algab selle joonistamisest ja lõppemisest selle kokkupanekuga. Juhised allpool aitavad teil sellest protsessist aru saada.

Joondage paber nurkades

Alguses joonistage paberile ristküliku kujutis ja lõigake see välja. Joonistage seejärel paberile keskjoon, mis ulatub kogu paberist ja kus mõlemad pooled on täpselt võrdsed.

Voldi nina

Voldi paber pooleks mööda keskjoont nii, et kaaned on koos. Nii saad nina.

Voldi tiivad

Seejärel voldid paberi küljed üles, nii et paber paigutub otsaala peale. Nii saate lennukile tiivad.

Pane kokku lennuk

Volditud lennuk on kokku pandud. Nüüd kujundist stardiplatsil, hinga sisse, valmistu ja lennuta oma uus mudel kõrgele taevasse.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes tuleb tõdeda, et lennukite voltimine on lõbus ja rahuldust pakkuv tegevus, mis nõuab asjatundlikkust ja kannatlikkust. Oma lennukite voltimise alguses on alati parem alustada lihtsate mudelitega. Järgige juhiseid hoolikalt ja tehke oma senisest parim lennuk. Lõpuks, ärge unustage, et lennukite voltimine võib olla kogu perele lõbus ajaviide.