Nullkulu

Nullkulu

kuidas võidelda herilastega?

Kuidas võidelda herilastega

Herilased on suvel tavalised külalised outdoori toitlustamiskohas ja tihti inimeste kodus samuti. Kui olete tüütanud nende häirimisest, siis on see artikkel sinule. Saad teada, kuidas võidelda herilaste vastu ja kuidas need töötavad.

Märkasid herilasi köögiviljaaial või väliterrassil? On mitmeid erinevaid meetodeid, mida võid kasutada, et ennast nende eest kaitsta ja neid elimineerida. See sisaldab paljusid erinevaid tehnikaid, sealhulgas sööda, mürgi, ja muud meetodid.

Herilasi on mitmeid erinevaid liike ning kõike tuleb teha enesekaitseks. Pole lihtsalt hea mõte proovida neid eemale ajada, kuna see võib teid rohkem vigastada. Kui Teil on herilase pesa, siis tuleb see eemaldada enne kui seda hävitatakse.

Kasuta kinni püütud herilasi söödaks

Herilase söödaks kasutamine on lihtne ja tõhus viis võidelda herilaste vastu. Sööda valmistamiseks on mitmeid variante. Üks lihtsamaid võimalusi on kinni püüda mõned herilased, panna neid tarretisega anumasse ning asetada tassinad väliterassile või isegi köögiviljaaeda. Kui herilased söövad tarretist, siis nad lõpuks surevad. Ole ettevaatlik, et sulle endale midagi ei juhtu, kui seda meetodit kasutades herilasi püüad.

Mürgi kasutamine

Herilastele mõeldud mürgi kasutamine on teine ​​võimalus võidelda neid tüütavaid putukaid. See meetod on nõudlik ja tuleb teha hoolikalt. Tuleb kasutada spetsiaalset mürgi, mis on mõeldud just herilastele ning seda peab sihipäraselt kasutama. Kui teil pole kunagi selle kohta kogemust ega tea, kuidas protseduuri läbi viia, siis tuleks võtta ühendus nõuandepunktiga või võtta ühendust spetsialistiga, kes aitab teid selles küsimuses.

Kasuta vürtsikat toitu

Herilased ei armasta vürtsikat toitu. Sa võid kaaluda vürtsikama toidu söömist väliterrassil söömiseks. Selline kerge vürtsikus söögi juures aitab tõrjuda eemale herilasi, et saaksid rahulikult süüa ja tunda end kindlamalt.

Pesade hävitamine

Kui teil on mõni pesa oma kodus, siis see on selge oht kõikidele pereliikmetele. Teie parim viis sellest lahti saada ei ole proovida herilasi eemale ajada, vaid selle asemel hävitada pesa. Herilaste pessa minemine võib olla väga ohtlik, seega tuleb võtta spetsiaalseid ettevaatusabinõusid.

Kokkuvõte

Nagu näete, on mitmeid erinevaid viise, kuidas võidelda herilaste vastu. Kui olete tüdinenud nende häirimisest oma koduaias või väliterrassil, siis ole ettevaatlik ja kasuta üht neist meetoditest. Nende kasutamine on parim viis, kuidas kaitsta end ise neilt kahjustuste ja ohtude eest.