Nullkulu

Nullkulu

kuidas venitada kingi?

Kui olete ostnud paari uusi kingi, kuid need tunduvad veidi liiga kitsad või piiravad teie liikumist, siis võib-olla on aeg õppida, kuidas venitada oma kingi, nii et need sobiksid ideaalselt. Paljude inimeste jaoks on uute kingade sissetegemine vaevanõudev ja maitsepärane ülesanne, kuid teatud üksikasjade arvestamine võib teie kingi suurepäraselt välja venitada ja teeb nende kandmise mugavaks.

Selles artiklis vaatleme erinevaid meetodeid, kuidas venitada oma kingi. Lisaks sellele, et me uurime konkreetseid meetodeid, mida saate kasutada, et oma kingi nii laiendada kui ka leevendada pinget, keskendume ka mõningatele nippidele, kuidas hoida oma jalavarju heas seisukorras ning millal on aeg oma kingi töödelda professionaalsel tasemel.

Enne kui alustame, on oluline märkida, et uute kingade venitamine sobib kõige paremini kingapaari esimestel kordadel. Kui olete kingi juba kandnud või kui need on kauge minevik, siis võib-olla peate kaaluma teisi meetodeid, nt professionaalse kingsepa poole pöördumist, et kohandada kingi igasugusele jala kujule ja suurusele vastavalt.

Vee meetod

Vee meetod on üks kõige populaarsemaid viise oma kingi venitamiseks. Selleks, et seda meetodit täielikult ära kasutada, peate te kasutama vett, et oma kingade materjal kergelt niisutada. Kui olete seda teinud, siis asetage oma jalad kingadesse ja kõndige ringi, et oma kingade kuju ja suüt laiendada.

Küüneviilide meetod

Kui teil on äärest nahkpaeladega kingad, siis võib-olla olete juba kuulnud, kuidas küüneviilid on tõhus viis kingade venitamiseks. See meetod hõlmab lihtsalt küüneviilide paigutamist nendesse osadesse, mis vajavad venitamist. Küüneviilide abil saate laiendada oma kingi kuni poolteist või isegi kaks suurust.

Alkoholiga töötlemine

Kui tegelete kangasmaterjalidega, siis võib-olla on tuntud meetod kingade venitamiseks selle töötlus alkoholiga. See meetod hõlmab alkohoolse segu kohaldamist nii, et see materjalis hõlbustaks, et saaksite oma jalad kingadesse panna. See on tõhus viis saada suuremat venitamist kui vee meetodid.

Venituskummid

Venituskummid on suhteliselt uusim viis kingade venitamiseks. Venituskummide puhul paigaldate need just nendesse osadesse, mis vajavad rohkem ruumi. See sobib hästi nendele, kes otsivad kiiremat ja täielikumat venitust.

Ostke sobiv suurus

Loomulikult on parim viis venitada ja sobitada oma kingi, ostes sobiva suuruse. Kui te ei ole kindel, mis suurus teil on, siis on parim võimalus osta kingi, mida enne proovite ja veendute, et need sobiksid täiuslikult. See võib vältida tulevikus vajadust kingi venitada.

Kokkuvõtteks

Uutest kingadest saab väike õudusunenägu, kuid õige valmistumine võib muuta selle ülesande lihtsaks ja lõbusaks. Otsustage, milline meetod sobib teile kõige paremini ja veenduge, et järgite meie loetletud juhiseid, et saaksite oma jalgvärvides rõõmustada kaua aega. Kui võimalik, ostke alati sobiv suurus ja võite vältida venitamise vajadust hiljem. Lisaks sellele, kõige tähtsam on alati hoolitseda oma kingade eest, et need jääksid viimistletu ja mugavaks.

Veel.