Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha powerpointi?

Kuidas Teha Powerpointi: Informatiivne Artikkel

Powerpoint on nutikas programm, mida saab kasutada põhikoolist kuni ettevõtlusmaailma, et luua visuaalseid esitlusi, millel on suur mõju publikule. Tänapäeval on see kulutõhus, kerge kasutada ja annab täpse ja professionaalse tulemuse. Selles artiklis räägime teile kuidas kasutada Powerpointi ja palju muud. Lugege kohe edasi!

Võtke Esimene Samm: Laadige Powerpoint alla

Selleks, et hakata Powerpointi kasutama, peate esmalt laadima alla programmi. Kui teie arvutis pole seda veel installitud, saate seda üsna lihtsalt oma arvutile alla laadida. Microsofti veebisaidilt saate tasuta alla laadida Powerpointi ja seejärel hakata seda oma arvutil kasutama.

Ükskõik, kas kasutate Windowsi või Mac-i, on protsess väga lihtne. Kui olete Microsofti veebisaidil, klõpsake nuppu “Allalaadimine” ja seejärel valige sobiv versioon. Kui olete programmi alla laadinud, saate selle käivitada ja hakata loominguliseks.

Valige Sobiv Kujundus

Kui olete Powerpointi käivitanud, võite olla hämmingus kõigist valikutest, mis on saadaval. Alguses on soovitatav keskenduda lihtsale ja professionaalsele kujundusele. Seejärel saate valida erinevate kujunduste ja teemade vahel.

Powerpointi kujunduste valikud on arvukad ja saate teha oma väljundi ilusaks ja professionaalseks, ilma et oleks vaja graafilist disaini oskusi. Kui teil on aga tunne, et te ei saa optimaalselt läbi ilma visuaalsete disaini oskusteta, saate kasutada veebilehti, kus saate hõlpsasti valida kujunduse, millele lisada oma teave. Üks selline sait on Canva.

Lisage Sisu Slaididele

Kui olete valinud sobiva kujunduse, on aeg alustada sisu haldamist. Sisukate ja ilusate esitluste koostamisel on oluline valik, millist infot slaididele lisada. Palju teksti koos piltidega ei suuda kedagi kaasata. Seega peate teadma, kuidas oma esitlus erinevaks muuta.

Kui teate, mida soovite öelda ja kuhu soovite seda lisada, saate lisada slaididele vajaliku sisu. Lisage tekst, pildid, tabelid, videod või graafikud, et rõhutada oma punkte.

Lisage Animatsioone

Kui olete sisu lisamisega valmis, saate hakata lisama Powerpointi animatsioone, et kõik koos hoida. Animatsioonid võivad olla illusionistlikud, et luua tõeline WOW-faktor. Võite olla valikuline ja kasutada minimaalseid animatsioone ning liikumise lisamiseks kasutada lihtsalt animatsiooni ja suumimise tööriistu. Püüdke mitte liialdada animatsioonide kogusega, kuna see võib tunduda lapsehoidjana.

Sildenäituse Lisamine

Kui olete valmis sildenäitust esitama, peate lisama slaidide vahel üleminekud. Üleminekud annavad publikule märku, et slaid on muutunud ja kaasatakse publikut esitlusse. Kasutage elegantsi ja ei midagi liiga lärmakat. Ülemineku valiku eesmärk on tähistada slaidide muutust koosolekul sujuva ja professionaalse näo andmisega. Sarnased animatsioonid ei pruugi just sel eesmärgil vajalikud olla.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et Powerpointi kasutamine on üsna lihtne ja kulutõhus. Kui teate, mida soovite oma esitlusega öelda, saate Powerpointi abil luua tõhusa esitluse. Kujundust ja sisu valikud on olulised, et publik teie esitlusega kaasatud oleks. Samuti võite kasutada animatsioone ja üleminekuid ning muid võimalusi, et oma esitlust tõhustada.

Kui vaatlete nüüd oma valminud projekti, saab teie esitlus tõhusalt läbi, kui olete jälginud ülalkirjeldatud juhiseid. Powerpoint võib aidata teie sõnumit selgelt esitada ja publikuga suhtlemisel aidata. Alustage lihtsalt ja kasutage järk-järgult juba olemasolevaid malle ja formaate, et luua tõhus ja märkimisväärne esitlus. Edu sulle teekonnal PowerPoint kui ettevõtte esitluste rüütliks!

Veel.