Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha lumehelbeid?

Kuidas teha lumehelbeid

Talve tulek toob alati kaasa imelised hetked, mida me saame jagada oma lähedaste ja sõpradega. Lumehelbed on üks nendest erilistest hetkedest, mis lummavad meid oma iluga. Kas oled kunagi mõelnud, kuidas lumehelbeid valmistatakse? Kui oled, siis selle artikli eesmärk on jagada sind tarkuste ja võtmetega, mis aitavad sul luua kauneid lumehelbeid ja nautida talve.

Selleks, et alustada lumehelbe kaunite kunstiteoste loomist, vajad sa vaid mõnda paberit, kääre ning kesta. Kõige täpsem viis lumehelbe tegemiseks on kasutades kahe poolse raadiusega piklikku paberit. Aga tavaline valge paber täidab sama funktsiooni, sellisel juhul tuleb lihtsalt lõigatud paberit voldida veits teistmoodi. Järgnevalt selgitame, kuidas teha suurepäraseid lumehelbeid.

Valmista ette vajalikud tööriistad. Sa vajad lõikamiseks teritatud käärid, paberit ning mõnda käenärakat.

Voldi paber. Voldi üks nurk keskele ja seejärel keera nurka ülevalt ja altpoolt. Sa peaksid saama tulemuse, milles on kolm paari üksikuid kaheksakujulisi keskele volditud ringe.

Lõika kääridega välja kõik üksikut ringid. Vaata, et käärid oleksid teritatud, et vältida paberi rebimist ning ära tõmba paberit, kui lõikad.

Voldi iga rõngas pooleks, seejärel voldi jälle pooleks, kuni sul on rõngas, mis on jagatud kaheks kaheksakujuliseks kihiks.

Lõika kääridega välja ist võimalikult keerukas muster. Kasuta erinevaid kujundeid või ühendusi.

Ava ettevaatlikult lumehelves. Erinevates osades on sissevolditud klapi kaudu ühendatud mitu erinevat osa. Kui kogu muster on hoolikalt välja lõigatud, on vaja vaid õrnalt koputada ebavajalikud jäägid välja.

Loo oma isikupärased lumehelbed. Kord juba välja mõeldud lumehelbe mustreid kasutades, oled piiratud vaid oma kujutlusvõimega. Aga mõned loome mõtted võivad olla või aitavad teha otsuse.

Fotograafe oma loodud kunstiteoseid ning jaga neid oma sõprade, pereliikmete ja sotsiaalmeedia kontos.

Lumehelveste valmistamine on lõbus ja loominguline viis veeta talvepäeva. Julgusta oma lähedasi, sõpru ja naabreid ühinema, et koos luua midagi ilusat ning luua põnevaid mälestusi. Lisaks on lumehelveste valmistamine ka hea võimalus harjutada käelist osavust ja täpsust. Saa uuemaid kogemusi!!