Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha lima?

Kuidas teha lima?

Lima on sobiv tegevus, kui soovite lõbutseda või vähendada stressi. Õnneks on lima tegemine lihtne, vajalikud koostisosad ja vahendid on käepärast ning saate selle valmistada paari minutiga. Selle artikli eesmärk on anda teile üksikasjalik juhend selle kohta, kuidas teha lima.

Mida peate teadma lima koostisosade kohta?

Lima valmistamiseks on mitu võimalust, kuid mõned peamised koostisosad on liim ja sooda. Kui liimiga on kõige parem kasutada valget PVA-liimi, sobib vedel liim paremini kui pulbervärvi liim. Need sobivad erinevat tüüpi lima valmistamiseks. Samuti on oluline mainida, et mõned lapsed võivad olla neile koostisosadele allergilised, seega võib olla parem otsida alternatiivi.

Kuidas valmistada valge liimi teel lima?

Kui teil on valge PVA-liim, siis saate seda kasutada lima tegemiseks. Lihtsalt valage liim kausi ja lisage järk-järgult söögisoodat. Soodat tuleb lisada vähehaaval, kuna võite soovitud lima konsistentsi kiiresti ületada. Kui olete lisanud piisava koguse soodat, hakkab liim paksenema ja muutuma limaks.

Kuidas valmistada vedela liimi teel lima?

Vedela liimiga lima tegemine on samuti lihtne. Lihtsalt valage liim kausi ja lisage järk-järgult boraksi lahust. Boraks on valge kristalne pulber, mis aitab lima pakseneda ja muutuda elastseks. Kui vedel liim on paksenenud ja muutunud elastseks limaks, saate lisada erinevaid värve, läikeaineid või muid kaunistusi, et anda limale meelepärane ilme.

Vahendid, mida peate lima tegemisel kasutama:

Lima tegemiseks on vaja erinevaid vahendeid. Kõige olulisemad on liim ja söögisooda või boraks. Te vajate ka mahutit, milles lima segada, lusikat, plasttopsilõikajat ja plasttopse. Plastikust tavaline seep võib olla vajalik, kui liim jääb käte külge.

Mida peate teadma, kui soovite purustatud klaasi kristallist valmistada lima?

Kui olete huvitatud kristalli katse tegemisest lima valmistamisel, peate mõningaid reegleid järgima. Peate lõhkuma klaasist kristallid, tolmuma need jahuks ja segama seejärel saadud pulbri PVA-liimiga. Peate valmistama kristalli pulbri enne lima tegemist, sest kui teete seda hiljem, võib kristallipulber jääda liimist eraldi.

Kas mul on võimalik muuta lima värvi?

Lima muutmine värvi on lihtne ja see aitab muuta selle eriliseks ja isikupäraseks. Lisage lima tavalistele värvidele ja peitsidele või kasutage spetsiaalseid limavärve. Ärge unustage värve veidi lisada, et mitte värvi üle pingutada.

Kuidas lisada läige limale?

Läige lisamine limale muudab selle säravaks ja atraktiivseks. Teie lima sära saamiseks lisage mõned läikeained kohe pärast seda, kui olete seda algset värvi või konsistentsi valmistanud.

Millal lõpetada lisakoostisosade lisamine limale?

Teie lima on valmis, kui see on elastne ja aeglaselt sulab, kuid elastsuse säilitamiseks ei murene. Kui lisate liiga palju soodat või boraksi, võib lima muutuda liiga jäigaks ja muutuda purule.

Lõppkokkuvõtteks on lima tegemine lihtne ja lõbus. Selleks on vaja teatud koostisosi ja vahendeid, kuid kui olete need olemas, saate lima valmistada paari minutiga. Peate lihtsalt valima sobiva vastavalt soovitud tüübile ja lisama oma lemmikvärvi ja käes ongi vinge lima!