Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha kummikomme?

Kuidas teha kummikomme

Kummikommid on magusad maiused, mis on populaarsed nii laste kui täiskasvanute seas. Need värvikirevad maiused on saadaval paljudes erinevates maitsetes ja kujudes. Kuid kas teadsid, et nende valmistamine on ka üsna lihtne? Selles artiklis tutvustame, kuidas teha kummikomme kodus.

Kummikommimeistri alustajale on vaja mõnda tööriista ja koostisosa, kuid neid saab lihtsalt leida oma kohalikust toidupoest või e-poest. Järgnevalt saate teada, kuidas kummikomme kodus valmistada.

Vajalikud koostisained

– Vesi
– Želatiin
– Suhkur
– Maitsed ja värvained
– Silikoonvormid

Kõik need koostisosad on saadaval enamikus supermarketites või võrgupoodides. Želatiin on ilmselt teie kõige olulisem koostisosa. Želatiin annab kummikommidele nende tekstuuritunde. See on oluline, kuna ilma selleta oleks kummikommid liiga pehmed ja vedelad.

Koostisosade valmistamine

Segage kokku želatiin ja vesi. Suhe peaks olema 1 tass vett 1/4 tassi želatiini kohta. Valage želatiin väikesesse kaussi või vormi.
Lisage värvi ja maitseaineid vastavalt soovile. Kasutage näiteks apelsini, vaarika, sidruni või maasika maitseaineid. Värving aitab kummikommidele anda erinevaid värvilahendusi.
Segage koostisosad korralikult läbi. Veenduge, et želatiin oleks hästi lahustunud.
Jätke segu seisma umbes 5 minutiks.

Kummikommide valmistamine

Vala segu potti ja asetage see madalal kuumusel pliidile.
Kuumutage segu üles, kuni želatiin lahustub täielikult.
Lisage järk-järgult suhkur. Te peate lisama umbes 1/4 tassi suhkrut iga tassi segu kohta. Pidevalt segades keetke segu madalal kuumusel umbes 15 minutit või seni, kuni suhkur lahustub täielikult ja segu muutub paksuks.
Valage segu silikoonvormidesse ja laske neil jahtuda ja kõveneda. Kui segu on piisavalt jahtunud, võite kummikommid vormist eemaldada. Muul viisil võite kummikomme hoida vormis ja pakkuda selle külalisi.
Pärast vormist eemaldamist võite kummikomme rullida kristallsuhkruga, et need ei kleepuks kokku. Kristallsuhkur katab kummikommid ning annab neile meeldiva maitse ja tekstuuri.

Järeldus

Nagu näete, on kummikommide valmistamine üllatavalt lihtne. Kui teil on vajalikud tööriistad ja koostisosad, võite kergesti kodus maiustusi valmistada. Samuti saate lisada oma loomingulised maitsed ja värvid, et valmistada kummikommid, mis sobivad teie isiklikele eelistustele.

Pidage meeles, et kummikommid on suurepärased kingitused ja sobivad ideaalselt peomängudele ja muudele sündmustele. Nii et ärge kartke eksperimenteerida ja leida endale sobivad maitseid ning värve. Te saate valmistada kummikomme nii väikestele kui suurtele, see on sobiv maiuspala igaühele. Muide, siin on ka soovitus: enne kummikommide serveerimist pehmemaks muutmiseks hoidke neid 20–30 minutit külmkapis.

Lõpuks, kui olete oma kummikommid valmis, siis jagage neid teiste pere- ja sõpradega ning nautige nende suurepärast maitset kõik koos!

Veel.