Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha karpi?

Kuidas teha karpi

Karp on hädavajalik objekt paljudeks otstarveteks, nagu lindude ja loomade majutamine, transportimine ja sellisena ajutine eluase. Kuidas teha karpi, võib olla väga kasulik oskus, eriti kui soovite ökonoomselt toimida ja seda teha ise.

Kasti tegemine on käsitööna väga lihtne ja võite leida kõik vajalikud materjalid kodust või toidupoest. Selles artiklis anname üksikasjalikud juhised, et saaksite jälgida, kuidas teha karpi ja saada teadmisi käsitöö tegemise kohta.

Valmistuda tuleks kõigeks, mis on vajalik kasti tegemiseks. Enne alustamist on väga oluline, et teil oleksid kõik vajalikud materjalid, nagu näiteks:

1 paber
Käärid
min liim
mõõdulint
pliiats või marker

Joonista paberilehele põhja suurus, mida soovite, et karbi põhja oleks. See näpunäide eraldab teie karbi aluse suurusele.
Lõigake see osa välja kääridega ja asetage see kõrvale.
Järgmine samm on teha karbi kaaned. Selleks joonistage paberilehele 2 väiksemat kuju, nii et need sobiksid põhja külgedele.
Kui kuju on lõigatud ja valmis, mõõdetakse servad ja asetatakse sisse pliiatsi või markeri abil.
Seejärel tuleks kuju keerata üle ja keerutada külje külje peale.
Liigendin on nüüd volditud ja see kordub ka teisel poolel.
Seejärel lõigatakse kaane kuju välja ja see on valmis.
Nüüd peate liimima karbi küljed kokku. Kasutage minimaalselt liimi, et lasta tal kuivada.
Kui karpi on liimitud, lase tal öö läbi kuivada.
Kui kast on valmis, lisage kaane ja karbi külgedele.

Kasti tegemine võib tunduda hirmutavana, kuid kui järgite neid lihtsaid juhiseid, saate valmistada oma kätega lõbusa ja kasuliku eseme karbi. Ole kannatlik, kui oled alles algaja, sest kastide valmistamine nõuab veendunud kätt ja kärsitust. Kombineerige oma loovust liikuvusega, kasutage anoloogiaid ja metafoore ning võite saada hämmastavalt unikaalseid ja funktsionaalseid kaste, mida on tore näidata.