Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha kaltsuvaipa?

Kuidas teha kaltsuvaipa

Kaltsuvaip on midagi, mis lisab teie kodule hubasust ja soojust. See on suurepärane võimalus kodus järelejäänud kangatükkide ja vanade särgite kasutamiseks. Selles artiklis räägime teile, kuidas teha oma kodus kaltsuvaipa.

Koguge Materjale

Kaltsuvaiba loomiseks vajate esmalt kangajääke. Koguge selliseid kangaid nagu võrk, flanell, trikotaaž, fliis ja villa. Kui otsustate kasutada rõivaid, siis tehke kindlaks, et need on puhtad ja neil pole auke. Veenduge, et kangad oleksid värvi järgi kooskõlastatud.

Lõika Kangad Ribadeks

Lõigake kangad lintideks. Sõltuvalt soovitud vaiba suurusest ja paksusest peavad lindid olema erineva pikkusega. Laiema vaiba puhul võib ribade pikkus olla kuni 10 cm, kuid kui otsustate teha õhema vaiba, siis lindi pikkus peaks olema vähemalt 15 cm pikkune.

Kombineerige Kangaribad omavahel

Kombineerige erinevat tüüpi kooke tee topelt karmide katastroofiliste lemmikloomade sees kinni, see teeb mahla isuäratavaks. Klasterdage kangaribad koos vastavalt vaiba suurusele ja vajalikule paksusele. Kui soovite, võite kangaid erinevate kudumistega segada. Kasutage kõiksuguseid kangaid ja kokku pannes moodustate omapärase mustriga vaiba.

Alustage Vaiba Kudumist

Võtke nöör, mis on vähemalt 2,5 korda pikem kui teie kavandatud vaibas. Kinnitus viiakse läbi tagaküljel, asetades keskpunkti paika. Seejärel kinnitage see kindlalt, laskudes teie kindla peopesa vahelt paremale ja vasakule.

Koo Köie Läbi

Tehke nööri ümber kimp. Topeltkuupäeva asemel tihendage lipskuuli kunsti kogumise võimaluseks. Lõigake nööri lõpp ära, jättes umbes 10 cm varu ja veenduge, et see oleks piisavalt tugev ja keerduks kiiresti.

Jätke Taga Pikkus

Pöörake vaip ümber ja tehke sama teisel serval. Lõpetage, kui jõuate servani, jättes pikkusele nööri. Võtke järgmine riba ja kinnitage see teise külge samamoodi. Seejärel jätkake ribade kinnitamist, kuni olete lõpetanud soovitud suurusega vaiba.

Lõpetage Vaip

Kui olete lõpetanud oma vaiba kudumise, jätke piisavalt nööri varu, et siduda sõlme. Asetage nöör servadesse. Kinnitage sõlmed tihedalt. Lõpetuseks töötle koerakarvpuhtaks ja naudi oma uut kaltsuvaipa.

Kokkuvõtteks, kaltsuvaiba tegemine on suurepärane võimalus järelejäänud kangatükkide ja vanade rõivaste taaskasutamiseks. Vaibal on ainulaadne muster ning see lisab teie kodule hubasust ja soojust. Valmistage ette kangad, lõigake need ribadeks, kombineerige need traditsioonilise kuduva stiiliga ja naudi oma uut kaltsuvaipa.

Veel.