Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha kahooti?

Kui soovid teada, kuidas teha Kahooti, oled õiges kohas. Kahoot on veebipõhine õppevahend, mis võimaldab luua mitmetasandilisi õppeküsimustikke, mis sobivad mitmesuguste õppevaldkondade jaoks. Kahooti kasutamine nõuab lihtsalt registreerumist tasuta kontole aadressil kahoot.com. Kui oled konto loonud, alustame Kahooti loomist koos.

Kahooti loomine on lihtne. Esimene samm on klõpsata nupul “Create” ja seejärel valida valik “Quiz”. Seejärel valige küsimuse tüüp, mida soovite luua: mitmikvalik, tõene või vale, avalduse tühjad või pusletükk. Seejärel looge küsimus, mida soovite küsida.

Kui olete küsimuse loonud, peate sellele lisama vastused. Kui olete valinud mitmikvaliku tüübi, peate lisama vähemalt kaks vastust; kui olete valinud tõene/vale tüübi, siis peate lisama õige või vale vastuse valiku. Kui olete valinud avalduse tühjade või pusletükkide valiku, peate looma tükkide arvu vastavalt sellele, mitu tükitähte peate küsimusse lisama.

Kui olete küsimuse ja vastused loonud, saate nüüd lisada küsimustiku. Selleks saate küsimustikule lisada nii palju küsimusi kui soovite. Pöörake tähelepanu küsimuste jaotamisele teemade kaupa. Kasutage küsimuste loomisel erinevaid stiile ja tüüpe, et hoida õppeprotsess huvitav ja kaasahaarav.

Oluline osa Kahooti loomisest on õigeaja seadistamine. Saate kontrollida, kui kaua õpilased saavad vastata küsimustele, ja vastamiseks soovitatavat aega. Kui soovite oma Kahooti loomisel lisada muusikat või videosid, saate neid samuti lisada, nii et kui õpilased ootavad järgmist küsimust, on neil midagi vaadata.

Pärast kogu küsimustiku loomist ja vormindamist jääb vaid üle jagada Kahooti mängijatele. Selleks saate jagada Kahooti-lingi neile, keda soovite mängima kutsuda. Kahoot võib olla lõbus viis õppida ja uurida uusi teemasid, seega alustage kohe Kahooti loomise protsessi!

Lõppsõna

Kokkuvõttes arutlesime Kahooti loomise protsessi üksikasjalikult. Kahooti loomine on lihtne, kui olete registreerunud tasuta konto aadressil kahoot.com. Kahooti loomise protsess hõlmab küsimuste, vastuste ja küsimustiku loomist, õigeaja seadistamist ning Kahooti jagamist mängijatega. Kasutage Kahooti õppimise ja uurimise kogemiseks, sest see on lõbus ja kaasahaarav õppevahend!

Veel.