Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha erootilist massaaži?

Kuidas teha erootilist massaaži

Igaüks teab, et massaaž aitab lõõgastuda, parandab vereringet ja vähendab stressi. Kuid kas sa teadsid, et õigesti tehtud massaaž võib põhjustada erutust ja isegi orgasmi? Just sellist tüüpi massaaži nimetatakse erootiliseks või sensuaalseks massaažiks. Täna räägime sellest, kuidas teha erootilist massaaži ja kuidas seda ohutult praktiseerida.

Erootilise massaaži alus

Erootilise massaaži aluseks on usaldus ja mugavus. Enne, kui hakkate massaži tegema, peate looma oma partneriga lähedasema suhte ja looma usaldusväärse keskkonna. Leia vaikne ja mugav koht ning vali sobiv aeg, mis sobib mõlemale partnerile. Enne massaaži alustamist soovitame teil muuta oma tuba atraktiivsemaks, milleks sobivad mõned küünlad, sensuaalsed õlid ja õrn muusika.

Erootilise massaaži alused

Õige asend
Esiteks peate tagama, et teie partner oleks sobivas asendis. Soovitame lamavat asendit, paremalt poolelt pööratud positsioon või kõhuli asend. Oluline on, et teie partner oleks mugav ja tunneks end hästi, nii et tema asend peaks olema kooskõlas tema soovidega.

Sobiva õli valimine
Järgmine oluline samm on sobiva massaažiõli valimine. Paljud inimesed kasutavad neutraalseid õlisid nagu mandliõli või viinamarjaseemneõli. Kuid kui soovite lisada sensuaalsust ja erootilisi noote, proovige ka eeterlikke õlisid nagu lavendel, sandlipuu, ylang-ylang või vanilje. Need õlid aitavad kaasa lõõgastumisele ja aitavad kaasa ka erutamisele.

Alusta aeglaselt
Alusta aeglaselt pehmete puudutustega. Alustage pea, kaela ja õlgadega jätkates seejärel selga ja puusapiirkonda. Pöörake erilist tähelepanu ristluudele ja tuharatele, kuna need piirkonnad on eriti tundlikud. Pärast seda liikuge jalgade juurde jätkates sensuaalset massaaži jalataldade, põlvede ja reite juures. Kui soovite keskenduda naistele, siis rindade massaaž võib olla eriti nauditav ja ergutav.

Väldi seksuaalsete organite massaaži
Oluline on meeles pidada, et erootiline massaaž ei ole sama, mis seks. Ärge masseerige otsesti seksuaalorganeid, nagu genitaale või rindu. Teie siht on lõõgastada keha ja aidata lõdvestada partnerit. Kui teie partner soovib teie massaaži käigus seksida, siis laske neil võtta juhtrolli.

Proovige erinevaid massaaživõtteid
Erootilise massaaži puhul on oluline kasutada erinevaid tehnikaid ja käeliigutusi. Kasutage kerget sõtkumist, ringjaid liigutusi ja vibratsioone, et luua erinevaid sensuaalseid stiimuleid. Võite ka proovida masseerida erinevatel survetüüpidel, alates kergest kuni tugevani, et aidata kehale täielikult lõõgastuda.

Viimane puudutus
Lõpetage erootiline massaaž tundliku puudutusega. Kasutage pehmet ja õrna liigutust, et lõpetada massaaž rahulikkuse ja lõõgastusega. Lõpetage massaaž hellitatud kaisukraaniga või tunnustage oma partnerit, öeldes talle, kui kaunis ta on ja kui palju te tema ja tema keha hindate.

Kokkuvõte

Erootiline massaaž on suurepärane viis lõõgastumiseks, intiimsuse loomiseks ja seksuaalelu täiustamiseks. Siiski on oluline järgida usaldusväärsust, mugavust ja turvalisust. Pidage meeles, et erootiline massaaž ei ole seks ja keskenduge keha lõõgastusele, mitte tingimata erutusele või orgasmile. Kasutage erinevaid massaažiliigutusi ja proovige erinevaid õlisid, et teie ja teie partner saaksite maksimaalselt nautida erootilise massaaži naudingut.

Veel.