Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha e maili?

Kuidas teha e-maili
E-post on praegu üks tähtsamaid suhtlusvõimalusi. Selleks et saada juurdepääs teistele elektroonilistele teenustele, nagu Facebook, Twitter, Amazon jne, peab teil olema e-posti konto. Selles artiklis näitame teile, kuidas luua oma e-posti konto kolmes lihtsas sammus.

Valige oma e-posti teenus.
Esiteks peate valima e-posti teenusepakkuja. Valige pakkuja, kes vastab teie vajadustele. Siin on mõned kõige populaarsemad teenusepakkujad:

– Gmail: Üks populaarseimaid e-posti teenusepakkujaid, mida pakub Google. Gmail pakub lisaks e-posti teenusele ka tasuta pilveteenust, mis võib olla suurepärane võimalus töö- või isiklike failide hoiustamiseks.

– Yahoo: Yahoo on ka üks populaarsemaid e-posti teenusepakkujaid. Nagu Gmail, pakub ka Yahoo pilveteenuseid ja tasuta meelelahutuslikke rakendusi, nagu Yahoo muusika, Yahoo Finance ja Yahoo News.

– Hotmail / Outlook: Hotmail ja Outlook on Microsofti poolt loodud teenusepakkujad ja pakuvad ka pilveteenuseid.

Registreerige oma konto.
Kui olete valinud oma teenusepakkuja, peate oma konto loomiseks järgima alltoodud samme:

– Minge e-posti teenusepakkuja veebisaidile.
– Klõpsake lingil “register” või “create account”.
– Täitke registreerimisvorm. Teil palutakse sisestada oma nimi, võetakse nimi, parool, telefoninumber ja muud isikuandmed.
– Kontrollige oma e-posti teenusepakkuja määratud kinnitussõnumit. Kinnitussõnum saadetakse teile teie valitud meetodil (SMS, e-post või telefonikõne).

Hankige oma e-posti teenusepakkuja poolt määratud aadress.
Kui olete konto loonud ja kinnitatud, peate sisestama oma teenusepakkuja mõõtude kohaselt konto lehekülje lehe, et näha oma e-posti aadressi.

Kokkuvõte
Kokkuvõtteks on e-posti konto loomine kiire ja lihtne protsess. Peate valima oma teenusepakkujad, registreeruma oma konto, kinnitama oma konto ja saama oma teenusepakkuja poolt väljastatud aadressi. Kui teil on oma e-posti konto, saate juurdepääsu mitmetele teenustele ja esitada pakkumisi. Veenduge, et teie konto on korrapärane ja turvaline, jagamata oma parooli kellegagi. Tänan, et lugesite!

Veel.