Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha beebitekki?

Kuidas teha beebitekki

Beebitooted on ühed armsamad asjad, mida saate oma lapsele valmistada. Nende valmistamine algab beebitekkidega. Beebitekkide kudumine on lõõgastav ning lõbus viis aega veeta ja saate luua oma lapsele isikupärastatud teki, mida nad saavad hoida kallistamiseks või magamise ajal enda peal.

Selles artiklis annan teile samm-sammult juhised, kuidas beebitekki kududa algajatele. Alustame mõningate põhioskustega, mida vajate, ja liigume siis järk-järgult edasi.

Vajalikud materjalid

Lõng: Beebiteki jaoks soovitame pehmet lõnga, mis ei oleks sügelev. Parim lõng beebiteki jaoks on meriino või puuvillalõng, mis on pesumasinas pestav. Kasutage lõnga valimisel loomulikke materjale, sest keemilise lõnga tundmatud kemikaalid võivad lapsele kahjulikud olla. Vajate umbes 2-3 värvilist lõnga, sõltuvalt sellest, kui keerulised mustrid olete valinud.

Kudumisvardad: Te vajate #8 või #9 kudumisvardaid, et luua soovitud paksusega tekk. Kudumisvarda suurus valik sõltub lõngast, mida kasutate. Kui kasutate paksemat lõnga, võib vajalikud kudumisvardad tõusta kuni #15 või #17.

Käärid ja videvikulamp: Kudumisvarras on tavaliselt tumedamat värvi ja tihti keerulise mustri juures võib olla keeruline neid silmuseid näha. Kasutage videvikulampi ja käärid, et kergendada silmuste nägemist ja lõnga lõikamist.

Muster ja proovitöö

Kui teil on vajalikud materjalid käes, on soovitatav kasutada mustrit. Muster võib olla kootud või heegeldatud ning see võib olla just selline, nagu soovite. Soovitame valida muster, mis on piisavalt lihtne ning sellest arusaamine oleks lihtne ka neile, kes pole varem kudunud.

Enne kudumise alustamist veenduge, et teil oleks piisavalt aega ja kannatlikkust. Proovige alati alustada beebiteki suuremal proovitükil, et näha, kuidas muster välja tuleb ja millised on tõenäolised vead. Enne beebiteki tegemist on proovilapp väga oluline, sest see võib vältida soovimatuid vigu või takistusi kudumise ajal.

Kuidas beebitekki kududa?

Säti lõng doonina (abikoeline lõng, mida kasutatakse materjali jämeduse vähendamiseks ja lõngade segamiseks).
Sea õige suurus kudumisvardaid ning vali muster.
Hea alguspunkt on kududa umbes 20-30 rida põhivärvi kootud ribadesse. Seejärel tehke värvi vahetused, et saada valmistootele vajalik muster.
Järgige musterplaani ja koo muster hoolikalt.
Lõpetamisel siduge sõlme ja lõigake lõng.

Mõnusat kudumist!

Kokkuvõte

Beebitekkide kudumine võib tunduda keeruline, kuid tegelikult on see väga lõbus ja rahuldust pakkuv tegevus. Kui olete valinud lõnga, musterplaani ja vajalikud vardad, saate beebiteki teha lihtsalt ja kindlalt. Proovitöö aitab teil vältida vigu ja saada suurepärast lõpptulemust. Ja see, mida ei tasu unustada, on kogu protsessi nautimine!

Veel.