Nullkulu

Nullkulu

kuidas sisustada väikest korterit?

Kuidas sisustada väikest korterit?

Elamine väikeses korteris võib olla väljakutse, kuid see ei tähenda, et see peaks olema ebamugav või ahistav. Õige sisustamise abil saate oma väikest korterit muuta ruumikamaks ja meeldivamaks kohaks, kus elada.

Lahendage ruumipuudus nutikalt

Esimese asjana on oluline ruumi optimeerida. Kuna ruumi on vähe, peate olema nutikas ja kasutama ruumi võimalikult tõhusalt. Üks lahendus on kokkukäiv mööbel, mis võimaldab teil ruumi rutiinseks kasutamiseks kergete sammudega muuta. Näiteks sobib kokkukäiv laud, mis on päeval kasutuses töölaudana ja õhtul muutub söögilauaks. Samuti võib põrandale paigutada kokkupandava madratsi, mis võimaldab kasutada tuba ööseks magamiskohana ja päeval mänguruumina.

Korrastage

Väikeses korteris pole ruumi segadusele ja korralagedusele. Kuna iga ruutmeeter on väärtuslik, peate optimeerima kogu oma ruumi. Ja selleks, et oleks lihtsam koristada ja kogu ruumis paiknevat mööblit saaks liigutada, on hea mõte hoida oma ruumi vähemalt korra nädalas.

Kasutage värvimängu

Värvilahendused võivad ruumi tunduvalt laiendada ning teatud värvivalikud võimaldavad kentud ruumi tunduda suuremana. Kasutage värvimängu, et luua optimaalseid ja hubaseid ruume. Väikeses korteris võib heledamate ja heledate värvide kasutamine anda tunduvalt lõõgastavama ja mitmekesisema interjööri võrreldes tumedate värvide kasutamisega.

Valgustus

Valgustus on oluline osa kodu sisekujundusest. Selleks, et teie väike korter näiks avar ja valge, võiksite kasutada palju valgust. Kui ruumis on palju valgust, tundub see suurem ja avaram. Kasutage ka kardinapuud, et valgusroogasid kergelt kergitada ja optimeerida seeläbi oma valgustuse kasutamist.

Optimeerige ka oma seina pinda

Väikeses korteris ei saa endale lubada hiiglaslike mööbliesemete hoidmist, kuid seinad võivad olla sinu parim sõber. Seinad pakuvad kohapeal lisaruumi elektriseadmetele, erinevatele raamaturiiulitele ning kukudes tagasi lambidesse. Seina pindu on lihtne kasutada, kuid nii suurema riiulite, kapi, aga ka kaunite riputuste jaoks.

Taimede lisamine.

Taimed lisavad interjööri omamoodi tasakaalu ja meeldivat õhkkonda. Lisaks sellele puhastavad taimed õhku ja loovad koduse atmosfääri. Väikeste korterite puhul on aga mõistlikum võimalus lisada vertikaalseid rohelisi seina kujul. Võimalusena võib taimi paigutada suurematesse pottidesse, et lisada ruumile rikkalikku ja värskendavat tunnet.

Lõpuks, nüüd olete teadlikud mõnest kasulikust nõuandest, kuidas kasvatada oma väikest korterit optimaalselt. Kasutage nende ideid ja leidke oma unikaalsed lahendused oma ruumidele. Võimalusena võite kaaluda ka professionaali kaasamist, et saada nõuandeid ja ideid, mis toetavad teie projekti parimal viisil.