Nullkulu

Nullkulu

kuidas saada ilusad kulmud?

Kuidas saada ilusad kulmud

Kulmud on üks tähtsamaid omadusi inimese näol. Ilusad ja täpselt kujundatud kulmud on olulised, kuna need võivad muuta meie nägu asümmeetrilisemaks või vastupidi – korrigeerida seda. Selle artikli eesmärk on anda sisukas ja teaduspõhine ülevaade, kuidas saavutada ilusad ja täpselt kujundatud kulmud. Laskem sissejuhatusest ja alustame kohe!

Õige vormi leidmine

Kui soovite saada ilusad kulmud, on õige vormi leidmine esimene samm, mida peate võtma. Kõikidel inimestel on erinevad kulmud ning nende kujundamiseks peate arvestama oma näokuju, kulmustiku tiheduse ja stiiliga.

Kui te ei ole kindel, kus alustada, võite konsulteerida spetsialistiga, kes oskab teile näidata, kuidas leida kulmude jaoks õige vorm. Samuti saate internetist leida palju ressursse, mis aitavad teil välja selgitada, millised kulmud teie näokujuga kõige paremini sobivad.

Kulmude kammimine ja lõikamine

Kui olete oma sobiva vormi leidnud, on aeg hakata kammima ja lõikama. Kammige kulme ettevaatlikult ülespoole, et need säilitaksid oma kuju. Seejärel lõigake liigseid karvu väga õrnalt täpselt vormi järgi. Ärge unustage kammida kulme vastassuundades ning lõigake üksikud karvad vastavalt vajadusele.

Kasutage kulmupintslit

Kui olete kulmud kammimise ja lõikamise abil kujundanud, võib selle järgneva astmena kasutada kulmupintslit. Kulmupintsel aitab õrnalt kammida kulme soovitud suunas ja alla, andes neile loomuliku välimuse.

Kulmuvärv

Kui soovite, et teie kulmud oleksid dramaatilisemad ja erksamad, võib kasutada kulmuvärvi. Kasutage värvimiseks naturaalset värvi, mis sobib teie loomuliku kulmustiku tooniga. Kandke värv ühtlaselt kulmudele, pöörates tähelepanu sellele, et see jääks õrnalt kinni ka naha peale. Teine oluline nipp kulmuvärvi kasutamisel on kindlasti liigse värvi eemaldamine vatitikuga.

Kulmugeel

Kulmugeel on vahend, mis aitab hoida karvu paigal ning lisaks annab kulmudele loomuliku sära. Valige selleks läbipaistev geel, et kulmud näiksid loomulikud. Kulmugeeli kasutamisel ärge liigutage liiga palju geeli kulmudele, et vältida liigset pragunemist.

Kulmupliiats

Kulmupliiats on töövahend, mida saab kasutada kulmude täitmiseks ja kujundamiseks. Valige selleks oma kulmutooniga sobiv kulmupliiats, et saavutada loomulik välimus. Täitke lohud kerge käega ning puhub liigne pliiatsiosakesed kulmudelt maha.

Kasulikud vihjed

Selleks, et saada ilusad ja tervislikud kulmud, on oluline järgida mõningaid reegleid, mida me teiega jagame.

• Ärge kunagi kustutage kulme maha! Kulmud hoiavad ära tolmu ja mustuse sattumise silma, mistõttu kaitsevad neid väljakukkumise ja infektsioonide eest.

• Ärge kunagi kasutage kulmuvärvi ripsmetele, kuna see võib silmi ärritada.

• Ärge kunagi eemaldage liiga palju kulme korraga. Üritage hoida loomulikku kuju ning eemaldada neid väiksemate sammudena.

• Toitumine ja elustiil mängivad kulmude tervise juures samuti olulist osa. Sööge tervislikult ning joo piisavalt vett, et hoida kulmud terved ja tugevad.

Lõppsõna

Kulmud on meie näos olulised detailid ning nende eest hoolitsemine võib anda täiesti uue välimuse ilma eriliste pingutusteta. Selle artikli lõpus on paar nippi, mida peaksite igapäevaelus järgima, et saada ilusad ja hästihooldatud kulmud. Järgides neid näpunäiteid, kindlustate endale tervislikud ja loomulikud kulmud, mis on terava reaktsiooni kindlaks põhjuseks igal üritusel.