Nullkulu

Nullkulu

kuidas röga lahti saada?

Kuidas Röga Lahti Saada: Looduslikud Võimalused

Röga on limane aine, mis moodustub inimkeha hingamisteel. Kuigi röga tekke eesmärk on kaitsta keha võõraste ainetega seotud haiguste eest, võib selle olemasolu kaasa tuua ebamugavustunnet. Öösel võib röga põhjustada köhahooge, mis omakorda segavad unetuid öid. Õnneks on sellest ärritusest vabanemiseks mitmeid lahendusi.

Sööge piparmündikommikaid

Üks lihtne lahendus, kuidas röga eemaldada, on piparmündi kommikate närimine. Piparmündil on selge ja värske maitse, mis võib muuta röga köha kergemaks. Tuleks valida piparmündi kommid, mis ei sisalda liigset suhkrut, mis võib teie kurgus veelgi enam ärritust süvendada.

Kasutage Aurusid

Aur on suurepärane abiaine, kuidas röga lahti saada. Kuumas vees on röga vähem viskoosne, mistõttu võib see kergesti välja tulla. Kuumutage vett ja lisage segule kamprit või tüümiani, mis aitab kaasa lima segunemisele auruga. Hingake sisse kamprit või tüümiani auru enne magamaminekut.

Sööge Pähkleid

Pähklid sisaldavad väärtuslikke aineid, nagu E-vitamiin ja magneesium, mis aitavad tugevdada kopse ja hingamisteid. Mõned pähklid, nagu näiteks mandlid, võivad aidata kaasa röga eemaldamisele. Eriti väärtuslikud oleksid pähklid koos kuivatatud õunte või jõhvikatega.

Jooge ingveriteed

Ingveril on suur mõju organismile, mis aitab kaasa seedimisele ja isu tõstmisele. Aga ingver on ka hea viis, kuidas röga eemaldada. Ingveri kasutamine teena aitab leevendada hingamisteede põletikku, mis omakorda aitab vähendada röga tekkega kaasnevaid probleeme. Lisage ingveri teesse natuke soodat, mis vähendab keha happelisust.

Sööge mesilasprodukte

Mesilasproduktid, nagu meega, on tuntud oma põletikuvastase toime poolest. Mesi sisaldab fenoolhapet ja flavonoide, mis aitavad köha ja nohu vastu võidelda. Proovige lisada oma toidusse rohkem meesegusid ning mesitolmukomme ja mesideksleid, mis aitavad röga vähendada.

Olge veega hoolikas

Üks lihtsamaid viise, kuidas röga eemaldada, on piisava koguse vee tarbimine. Kui keha saab piisavalt vedelikku, aitab see õhukestada lima hingamisteedes ning hõlbustada selle eemaldamist. Tuleks vältida kohvi, musta tee ja gaseeritud jookide sagedast tarbimist, et mitte keha dehüdreerida.

Kasutage Astragalust

Astragalus on taim, mis on väga populaarne Hiina meditsiinis. Astragalus võib aidata kaasa immuunsuse tugevdamisele ja köha taandarengule. Lisaks võib see taim aidata astma ja allergia korral, mis on sageli röga põhjuseks.

Kokkuvõte

Kui soovite teada, kuidas vabaneda ebameeldivast rögast looduslikul ja tervislikul viisil, peaksite proovima looduslikke meetodeid. Hankige piisavalt vedelikke, kasutage aurusid ja proovige tarbida pähkleid, meeprodukte ja taimi nagu ingver ja astragalus. Need taimed ja toidud võivad aidata vähendada röga, mis parandab tervist ja võimaldab teil magada rahulikult terve öö läbi.