Nullkulu

Nullkulu

kuidas rasestuda kiiremini?

Kuidas rasestuda kiiremini

Raseduse planeerimine võib olla põnev ja oodata on toredad ajad. Kui aga olete üks nendest naistest, kel on rasestumisega probleeme, võib see põhjustada stressi ja pettumust. Selle artikli eesmärk on anda teile nõuandeid, kuidas rasestuda kiiremini.

Mida saate teha, et rasestumise tõenäosust tõsta?

Tervislik eluviis

Tervislik eluviis on esimene asi, mida peaksite jälgima, kui otsite rasestuda. Alustage tervisliku toitumisega, sööge tasakaalustatud toitu, mis sisaldab palju köögivilju, puuvilju, valke ja tervislikke rasvu. Piirake alkoholi ja kohvi tarbimist ning vältige suitsetamist. Regulaarne treening aitab säilitada tervist, ning tasub märkida, et naised, kes regulaarselt treenivad, suurendavad rasestumise võimalusi.

Ovulatsiooni jälgimine

Ovulatsiooni aeg on kõige soodsam aeg rasestumiseks. Aitaks, kui peaksite menstruatsioonikalendrit, kus märgite menstruaaltsükli esimese ja viimase päeva ning seda, kui palju päevi kestab tsükkel. See aitab teil paremini arvutada ovulatsiooni aega. Kui teil pole seda kalendrit, arvutage see tööriistaga, mis aitab teil välja arvutada oma ovulatsiooni kuupäeva.

Suguelu sagedus

Suguelu sagedus on oluline. Üks levinud viga on paljunemiskatsete liiga harva tegemine. See vähendab oluliselt rasestumise tõenäosust. Üks uuring näitas, et hoides suguelu vähemalt kord kahe päeva tagant aitaks suurendada rasestumise tõenäosust.

Stressi vähendamine

Stress võib mõjutada hormoonide tasakaalu, mistõttu on soovitatav võtta aega lõõgastumiseks ja mõtlemiseks. Proovige stressi vähendada, mediteerige, tehke joogat või viibige lihtsalt oma lähedaste seltsis. Selline rahu õhkkond aitab teil saavutada emotsionaalse tasakaalu, mis on vajalik rasestumiseks.

Kuulake oma keha

Kui keha on puhanud ja rahulik, on kõik funktsioonid paremad. Eriti oluline on jälgida oma keha menstruaaltsükli ajal. Teie keha annab teile signaale märkide kujul, mis aitab teil teada saada ovulatsiooni aega. Sel ajal saate märgata muutusi kehatemperatuuris, tupe lima või tugevamat valu kõhus. Kõik need märgid võivad aidata teil arvutada, millal on õige aeg rasestumiseks.

Kokkuvõtteks

Raseduse planeerimine võib olla kaasahaarav ja loodetavasti aitab see artikkel teil leida õige tee rasestumiseni. Oluline on meeles pidada, et tervislik eluviis, ovulatsiooni jälgimine, piisav suguelu sagedus, stressi vähendamine ja keha kuulamine on vaid mõned näpunäited, kuidas rasestuda kiiremini. Kui teil on endiselt probleeme rasestumisega, ärge kartke pöörduda arsti poole, kuna ta saab aidata diagnoosida ja lahendada probleeme, mis võivad takistada rasestumist.